Melyiket érdemes megvenni? Ár, technikai háttér, stb.
  • magyar ember 2
    #415
    "Akkor rakjuk a tetejére a kerekeket, hátul kelljen bemászni előre, a motort meg rakjuk ki utánfutóra, és lesz egy használhatatlan, de legalább egyedi autónk.:))"
    A ferrari is milyen hasznalhatatlan, ugye, mnert nem opel astra kasznija van?

    "hasonló okok miatt van az, hogy nem sikeres a V-széria."
    Ezexerint a roll-royce sem sikeres, mert kevesen tudjak csak megvenni...

    "Kicsi, vagyis nehezebb használni, de könyebb elhagyni, meg keveset bír egy feltöltéssel."
    Az elobb meg azzal jottetek hogy nem kisebb mint 1 nokia, akkor meg miert miert is hatranyosabb ugyanaz egy motorolanal, mint 1 nokianal?

    "Egy átlagos mai telefonba beleépítik a kamerát, ehhez külön kell csatlakoztatni"
    Aha, persze... pl. aony-ericsson t300. Hol is van beleepitve a kamera?

    "ráadásul még kisebb, így még könyebb elhagyni"
    Ilyen alapon kritizalhatnad a a nokiat is minek gyart idovel egyre kisebb telefonokat, hiszen a haztomb meretueket nehezebb lenne elhagyni.

    "Így csak azok veszik, akik elviselik ezeket a hátrányokat"
    ... a nemletezo hatranyokat.

    "Holott tökéletesen használható, és mégsem tucattelefon minden egyes nagyobb gyártó kínálatában van, csak a motorolánál nincs"
    A motorolanal csak az van, a nokianal meg a gagyi egyentelefon.

    "vagy van a másoknál használhatatlanabb V-széria."
    Hasznaltad mar? Mert en igen, es erdekes mod en tudtam hasznalni, mint mindenki mas is. PErsze aki nem ismeri, az nem tudhatja...

    "nem volt kívül kijelzője, vagyis nem tudtad ki hív, ahhoz ki kellett nyitni. De akkor már fogadtad a hívást"
    Ebbol is laccik hogy meg sosem volt a kezedben ilyen telefon, ugyanis a menuben allithato hogy kinyitasra felvegye-e a hivast, vagy sem. Ahogy kenyelmesebb. En pl. kikapcsoltam, ilyen problemam tehat nem volt.

    "Holott már haverom is folyton azt emlegette ilyenkor, hogy mi a francért nem tudnak kívülre is tenni egy kijelzőt, akkor miért nem jutott eszükbe azoknak, akik tervezték?"
    Mar a v60-on is volt kulso kijelzo, de mint 1el fentebb emlitettem, azelott sem letezett ilyen problema.

    Azert tok jo hogy engem kritizaltok mert nem hasznaltam mindegyik nokiat, kozben meg 1re masra derulnek ki hogy nektek sincs tul sok kozotok a motorolahoz, de azert latatlanba fikazzatok. Na most vagy zavar titeket a dolog, vagy nem, de akkor magatokkal szemben is ugyanolyan mercet allitsatok fel!