Melyiket érdemes megvenni? Ár, technikai háttér, stb.
  • magyar ember 2
    #389
    "Többet a motorola se csinált, csak a startac designt tudja felmutatni, de azt se kitalálták, csak vették a STAR TREK-ből."
    Pl. a v70-et mire hasznaltak a Star Trekben, az volt a lezerkard? :)

    "Akkor talán mondj egy típust, amelyiknek így nyílik a billentyűzete, és az QWERTY billenytűzet.."
    Az 1. kinyitasnal alapbol le is torod az a vekony kis flipet, raadasul total gagyi. Volt mar 1 nokia telefon, ami szinten ilyen gameboy utanzatkent nezett ki, az is inkabb 1 vicc, mint telefon. Sot, ha mar ez is kinyithato, akkor ezt is a Star Trekbol vette at a nokia. :)

    "A kinézete SZVSZ nagyon eltalált, azóta se készült olyan telefon, ami nekem jobban tetszene."
    Ja, ezt meg a MAtrixbol vettek. :) Uboorkanak elmegy, majd elteszi a nagyi telire. :)

    "A kidolgozás minősége is átlagon felüli,"
    Atlagon feluli az csak a szervizben toltott napok szama, amig a lehuzhato elolapot javitjak.

    "egy tucattelefon burkolata ennyi idő alatt háromszor is lekopik"
    Az igazi zuzasallo telefon az ericsson t200, annak olyan bordazott hatlapja, meg eroszakos kabelcsatlakozoja van, hogy azzal akar focizni is lehetne. Igaz, a tudasa is kb annyi mint 1 focilabdanak.

    "én a kockaformára gondoltam, meg a közel szögletes, egyforma gombokra"
    Semmivel nem kockaformajubb mint 1 nokia, a "közel szögletes" gombokon se talalsz 1 szoget sem. Viszont legalabb kulturaltan nez ki, nem olyan mint a nokiakon a 80as evekbeli 'International' magno gombjairara hasonlito megoldasok.

    "Ilyet meg nem nehéz találni, mondjuk már nem G1-es, de példának Ericsson GH198"
    Hat ez vagy 10szer jobban hasonlit egy akarmelyik nokiara, mint a t720ra (na jo, annyiban kulonbozik hogy nem az a felkaru rablo antennajuk van).

    ""Meg a 8xxx, 6xxx, es a tobbi." - Bárki megkülömbözteti őket egymástól, ami lehetetlen lenne, ha egyformán néznének ki."
    Az egyformat nem arra mondom hogy meg a feliratnak is meg kell 1eznie rajtuk, hanem az alapveto alakjat, kinezetet. Van 1 doboz, felul a kijelzo, alul az igenytelen gombok, jobb felul az antenna, es viszlat.

    "Pont ennyire egyforma a teljes motorola V-széria, akkor azokat se tudod megkülönböztetni egymástól?"
    Valoban "igen nehez" megkulonboztetni mondjuk a v70et a v60tol... Kb mint a betonkeverot a pecabottol.

    "Venni nem is vettem volna, nyertem az 5510-est."
    Grat. hozza. Ingyen minden jo (ajandek lo + a fogsora). :)

    "Mit tud felmutatni a motorola? a "Tipikus telefon" designt (pl. timeport), meg a Startac designt."
    Ajanlom a V sorozat tanulmanyozasat, mondjuk a motorola.hu-n. Meg a felig suket lataskarosult is megmondja 300 meterrol melyik melyik. A v50 es a v51 valoban hasonlit 1masra, a v60 es v66 csak annyiban, hogy mind2 kihajthato, a v70 meg ennyiben se (oldalra nyilik, ez a "nagyito"), a 720at pedig mar nem kell bemutatni.

    "Tipikus telefon" designt (pl. timeport)"
    A timeport is ugyanolyan gagyi kinezetu mint a nokiak.

    "Hol volt 5 éve beépített Symbian oprendszeres"
    Neked ez tunt fel eloszor amiokor a boltban rapillantottal? :)