Melyiket érdemes megvenni? Ár, technikai háttér, stb.
  • Cvd
    #380
    Látom nem érted. Én ugyan nem a méretére céloztam, hanem a formájára, de akkor próbálj meg belegyömöszölni a 720-asodba (90x47,5x23mm, 100g) két darabot mondjuk 8310-esből (97x43x17mm, 84g), vagy 6610-esből (106x45x17,5mm, 83g). Ugye nem fog menni? Még mindig általánosítasz, ideje lenne leszokni róla. A téglával a formájára céloztam, amiben semmi eredeti ötlet nincs, sima szögletes forma lekerekített sarkokkal. Tényleg iszonyat eredeti, az első mobilok is így néztek ki. A gombjai meg felettébb egyszerő tervezésről tesznek tanubizonyságot, ugyancsak szögletes forma lekerekített sarkokkal. Kijelenthetjük, hogy ez a második legötlettelenebb design, az első az lett volna, ha még csak nem is kerekítik le a sarkait. Mi a fene ebben a szép? A 3 éves 7110-esemnek sokkal tervezettebb billentyűzete van..
    "A nokia billentyuzetrol meg ne is beszeljunk, annal alapabb nem is letezik." - Megint általánosítasz. De akkor egy szavad se lehet, ha én meg azt mondom, hogy a MOTOROLA a legszarabb telefonmárka, mondjuk a timeport szériára alapozva ugye?