Melyiket érdemes megvenni? Ár, technikai háttér, stb.
  • Pheel
    #339
    Szerintem pont a 7650 és a 9210 a két legcsúnyább Nokia telefon, szóval alaposan melléfogtál. Bár ha belegondolok, hogy neked tetszik a T720, akkor tetszhet a fent említett két Nokia is.

    Egy kaptafára készülő telefonokról szerintem nem beszélhetünk, maximum annyira, hogy ha valami jó, kár elrontani. A labda is kerek, mert az a legjobban használható alakja, minek tennének rá sarkokat?

    Ha neked a letisztult, ergonómikus és elegáns design nem tetszik, akkor tényleg váltanod kellett.

    A V sorozatú Motorolák meg ugyanolyan ultragagyi tudásúak, mint a T720, csak a V sorozatban még van némi forma is, nem csak egy kettéhajtható tégla. Ez az én meglátásom. A tudásához szerintem elég ha az infra hiányát vagy a MAXIMUM 10 SMS tárolási képességet mondom.

    "Aki nokiat vesz, leginkabb azert veszi, mert olcsobb"
    A Nokia, mint olcsó telefon... Ne viccelj már! Aki olcsó telefont akar az vesz valami olcsó Motorolát vagy Siemenst, de nem Nokiát! Azok feleannyiba-harmadannyiba kerülnek. Én még emlékszem 70 Ft-os telefonra is és az is Motorola volt.

    A kinézetről továbbra is az a véleményem, hogy izlések és pofonok. Szóval kár rajta vitázni.