Melyiket érdemes megvenni? Ár, technikai háttér, stb.
  • gforce9
    #10842
    Sziasztok

    Olyan kérdésem lenne, hogy bármelyik rendszerre ios, droid, win, tökmindegy melyik létezik e olyan app, amivel a kapcsolatokat csoportosítani lehet és a külön csoportokra olyan szabályokat állíthatnék fel, hogy teszem fel, az idegen számoknak üzenetrögzítő zárvatartáskor, hogy hívjon ettől-eddig. Az ügyefeleknek be lehetne állítani időt szintén. Tehát a lényeg, hogy csak akkor csörögjön a telefon az ügyfeleknek, amikor nyitva vagyok külön be lehetne állítani családot barátokat és külön szabályokat beállítani, hogy üzenetrögzítő legyen vagy kicsöngjön a beállított időpontokban. A több simes megoldás nem nagyon jó nekem, mert van olyan ügyfél akinek akár éjjel is ugrani kell és muszáj, hogy el tudjon érni. De van olyan, aki lényegtelen dologgal is megkeres akár vasárnap este, szóval ügyfél és ügyfél között is van különbség. Nem tudom elég érthetően írtam e le.

    Szóval a kérdés, hogy létezik ilyen alkalmazás egyáltalán? :)Én keresgettem, de maximum hívásblokkolókat találtam, ami nekem nem jó.