Melyiket érdemes megvenni? Ár, technikai háttér, stb.
  • Norby646
    #10772
    Megértem az aggodalmad a kínai telókkal kapcsolatban. Nekem eddig 2 huawei-em volt, y300 majd később g620s, igazából megvoltam elégedve mindkettővel, de tény hogy voltak apróbb bosszantó dolgok, mint pl.: gps rettentő gyenge volt, hátlap kicsit recsegett. Összességébe azonban még így is megérték, és a p8 lite ezektől lényegesen magasabb kategóriát képvisel, volt a kezemben, nekem tettszett, csak végül kicsit többet tudtam rászánni, így lett a g3-as lg. A g2-vel én is sokat szemeztem baromi jó telefon, de nagyobbat szerette volna, meg a hátlapja sem tetszett annyira. A g pro 2 lett volna számomra a best, de azt meg nem lehetett kapni. Egyébként ez a melegedés téma, kicsit túl van lihegve szerintem, g3-ra is panaszkodnak sokan emiatt, ugyanakkor én azt tapasztalom hogy alig melegszik jobban mint az eddigi telefonjaim, amik lényegesen gyengébbek voltak ettől. De ha belegondolunk ez gyakorlatilag minden telefonra igaz lehet amiben erősebb hardver van. Kis helyen minden össze van zsúfolva, erős hardverek, nagy akksi, hűtés meg nulla. Ha annyira forrósodna, hogy nem lehet kézben tartani, meg fagy/tönkremegy amiket egyesek terjesztenek anonymous-ként a neten, akkor hamar nyakig lenne a sz*rban az adott gyártó. :) Jól össze vannak ezek rakva nem véletlen kerülnek annyiba amennyibe.

    Amúgy az s advance-t egy sony m-re cserélte először, sajnos azzal se járt sokkal jobban. Most vett egy honor 4c-t, amit egyelőre próbálgat, de tettszik neki. Amúgy az is szép telefon, elég jól fut rajta minden, az összeszerelés minősége szerintem nagyon jó. Ami nekem annyira nem tettszik, hogy nincs oleofób bevonat, és nagyon gyűjti az ujjlenyomatokat, nem gorilla glass-os, illetve hogy elég súlyos darab.
    Utoljára szerkesztette: Norby646, 2015.08.20. 12:23:56