Melyiket érdemes megvenni? Ár, technikai háttér, stb.
  • Cs0k1
    #10768
    Sziasztok, érdeklődnék

    LG G2 vagy Huawei P7 illetve Sony Xperia Z1 vagy kínai gyártmány (Honor C6?)

    A keret szívem szerint olyan 0-70000Ft-ig terjedne ki, de még ennyi pénzért is csak az alábbi jó készülékeket találtam. Nagyon max, ha azt mondjátok jobban megérné már egy 100.000Ft-os készülékbe befektetni akkor hajlandó vagyok rá, de nagyon nem szeretnék mert szűkös a keret rá.
    Azért LG G2, mert ahogy olvastam a G3 szinte csak a nevében más, meg egyéb kis apróságot de a G2-vel egy kaliberű. A Sony Z1-ről is csak jót hallottam, a Z2 még 100.000 körüli, a kínai telefonokat nem ismerem kicsit tartok tőlük. No de mivel ezek a telefonok jóformán több mint 1 évesek, szerintetek helyt állják magukat még 1-2 év múlva?

    Most egy Samsung Galaxy S Advance telefonom van, amivel eléggé megjártam, mert fagy, szaggat szinte a vásárlást követő 1 év után és azért se nagyon szeretnék "kistestvér" telefont venni mini, meg lite jelzőkkel, de bárki ezt megcáfolja örülök neki.

    Tehát ti melyiket választanátok az alábbi 4 készülék közül? Vagy esetleg ilyen árban tudtok jobbat ajánlani.

    Köszönöm előre is.