Melyiket érdemes megvenni? Ár, technikai háttér, stb.
  • Hayni
    #10683
    Sziasztok!
    Új telefon előtt állok! Kíváncsi vagyok, ti hogyan és mi alapján döntenétek!
    Jelenleg egy HTC Desire X-em van, de be is lassult, lassan kicsinek is érzem, ill. kicsit túlfeszültséget kap egy beázás miatt és nem tetszem neki mostanában emiatt :D
    Amik szóba jöhetnek:
    HTC One X, úgy néz ki mint a Desire X, csak nagyobb és jobb, amivel most nekem több kellene, de elég ormótlan a hátsó kamera kialakítás
    HTC M7 nagyon tetszik, de még nagyon tartja az árát, annyiért amennyibe kerül használtan (!) már sokkal jobbakat lehet kapni
    HTC 816, annyi újonnan mint az M7 használtan, csak 1,5x akkora, 4mpx helyett 12mpx, majdnem 2x annyi készenléti idő
    (M8 kizárva az ultrapixel kamera miatt, Desire Eye az ára miatt)
    Továbbá kizárva az összes Samsung mert szerintem gagyi játéktelefonnak néz ki az összes... (Kivéve az S6 Edge, az jöhetne :))
    Apple kizárva teljesen, nem szeretem almáékat.
    Sonyból vannak szépek, de egyről sem tudok amit ne utált volna meg a tulajdonosa.
    Talán még valamelyik Nexus vagy LG G2/G3 ilyesmi... bár egyáltalán nem bejövős ez a hátlapi kioldás.

    Legfőképp az M7 vs Desire 816 érdekelne, 5,5" viszont férfi kézben is nagy, nem kényelmes... Esetleg valamelyik más HTC ?!
    Semmi csajos, letisztult fekete vagy fehér vagy fém :)