• sztavrosz
    #10
    Én pedig TunTun-nak adok igazat. Wapoljál csak 14KBytal (tudom te dzsípireszezel :-(), örülj a fülsüketítő szaros csengőhangjaidnak, a 256 színű 3*3 cm nagyságú csiribiri 3 fázisú gagyi animációidnak, valamint az összefűzhető SMS-eidnek (miközben az általad jónak itélt 3310-es, a 300. karekter után majd összeszarja magát annyira lassú lesz). Verjétek a nyálatok a C64es korszakot idéző mobil JAVA alkalmazásokra (max 150KB), és legyetek elégedettek. Itt tartunk. Én ebből köszönöm szépen nem kérek. A telefon telefonálásra való, a többi az csak körítés, hogy a hozzád hasonló seggfejeknek (másnéven fogyasztók) eladják a termékeiket. Arról nem is beszélek, hogy miközben ülsz a barátnőddel és WAPolsz, hogy megnézd a moziműsort kiderül, hogy terhelt a Vodafone hálózat (velem nemegyszer megtörtént), és nem is tudsz feljelentkezni. Ilyenkor mit mondasz? Bocsi kicsim ma nem megyünk moziba. :-) Az e-mailozásról meg annyit üzennek _en_-nek, hogy nagyon szűkszavú lehet, ha beéri 999karakteres wapos e-mail írási lehetőséggel (pl. freemail). :-(