• a.carkey
    #70
    Sok ilyen épület van, amiben 1 szoba van, de sokat lehet közülük később fejleszteni, persze, miután elérsz egy bizonyos szintet )count,baron, stb.). A palace a legnagyobb ház - szerintem - abban jó pár szoba, köztük dugi hely is van pénznek - max 250 ezer, na ott már bizti van rhetorik fejlesztő lehetőség, de érdemes inkább a random talent papírokat megvenni és így nem kerül hp be. A landlord az jó szakma, mert a kockázásból mindenkor nagy vagyont lehet szerezni, ha kifejleszted a kockázást, lemented az állást és felteszed a házad ... Értitek!
    A döntéshozáshoz pénz+pénz+pénz kell, főleg a magasabb posztokhoz, meg nem árt jól le fizetni a társakat a tanácsban, legalább a fele társaság +1 fő, mert néha a pénz sem elég és ellened szavaznak, pedig jelzi, hogy lefizetés alapján a te embered - magyarul nem árt a rethorika sem, de a pénz a lényeg, ugyanis kőbunkókból is lehet politikus, ha van elég pénzük (mint a való életben). Az sem árt, ha makulatlan emberke vagy - templomban bűneidért bűnbocsánatot nyerhetsz. A rablás is főleg akkor igaznán kifizetődő, ha tiéd mind a 3 tanya, + te vagy az őrző védő is - kis erdőben van - ilyenkor nem igazán kell számítani a sikertelen rablási kisérletekre. Érdemes a jó pénzes posztokra hajtani, ahol nem a poszt bevétele, hanem a kenőpénz a jó, pl: Customs officer, builder stb. Nekem likvidálnom TELJESEN még senkit sem sikerült - se párbaj, se gyilok útján -, de olyan Rómeó és Júlia (M&C) féle háborút már robbantottam ki, ami egymás cégei és házai felrobbantásában ki is merült. A végén szépen bocsánatot kértünk egymástól ... Jótanács: tűz esetén felesleges hp pontokat felhasználni a tűzoltáshoz. Gyorsan kialudtak eddig még mindig a lángok ... Aki tapasztalta a tüzet, az tudja miről beszélek ...