A Gyűrűk Ura - A Két Torony
  • Szaca
    #373
    A film KIRÁLY, bár én azt mondom, hogy az első rész nagyobbat ütőtt! Egy éve mikor azt láttam tátott szájjal és libabőrösen izgultam végig a 3 órát. És most is mikor beúszott a vászonra a nyúlájnszinema ,meg a jól ismert zene, megint össze szorult a gyomrom! Átfutott akkor az agyamon, hogy egy évet vártam erre a pillanatra és most itt van! Szal nagyon jó a film, talán jobb ennél nem is lehetne, nekem csak az a bajom vele, hogy azt a bizonyos gyomortáji szorítást az eleje után már csak 1x éreztem, akkor mikor a tünde ijjászok megérkeztek a Kürtvárba Az csúcs volt! Szinte érezni lehetett, hogy felsóhajt a nézőtér, mert visszatért a remény, a tündék visszahozták! Az Entekről annyit, hogy nekem egy kicsit bugyutának tűntek. Szerintem a jellemüket nem találta el igazám PJ. Ők a legősibb, legtapasztaltabb lények a világon, nem kellene, hogy a két Hobbit mondja meg nekik mit csináljanak! Ezek csk apro gondolatok voltak a filmről, a lényeg az, hogy kiakadtam volna ha valamiért nem láthatom és és irtóra várom már hogy A KIRÁLY VISSZATÉR-jen