A Gyűrűk Ura - A Két Torony
  • ÁjjLe BoBBi
    #321
    ki írta a kritikát ? remélem azzé miután megírta utánna is érdeklődik hogy az emberek hogy fogadják....az biztos hogy ha a legkisebb ismeretség is kötne hozzá (értem ezalatt hogy láttam volna már párszor...) a földig verném....ez olyan dolog hogy mikor beleszól az ember abba amihez nem ért....mert egy ilyen faszkalap mi jogon kezd el fikázni egy olyan művészeti alkotást amit soha a tetves életbe meg sem tudott volna csinálni.....nekem ez nem annyit jelent mint egy átlagos film, hogy megnézem oszt csákó.Számomra sokkal de sokkal több mint film.....mikor megjelent az első rész, egyszerüen rabul ejtettek a szereplők( fájt mikor gandalf meghalt..mert akkor még nem tudtam hogy nem halt meg ) és az egész történet....nagyon sokszor menéztem az első részt és közben rettenetesen vártam a másodikat....mikor végre kijött és meg tudtam nézni a barátommal együtt, a mozi után nagyon sokáig beszéltük folyamatosan hogy mennyire el vagyunk ájulva....most a harmadik részt várom nagyon ( és nagyon fáj hogy még egy év....) és már a második részt most nétem 5x meg....szóval egy ilyan faszkalap ne írjon ilaneket a filmmel kapcsolatban ( főleg hogy az ilyet rühellem...) HÁT EGY FANTASYRÓL, MINDEN FANTASY ATYJÁRÓL hogy lehet olyat írni hogy: ez nem ide való meg stb....