A Gyűrűk Ura - A Két Torony
  • Bandew
    #277
    Igen. Ezek a kis bosszantó hibák nem illenek bele a képbe. De van még sok más is. Pl.:
    - Tudtommal Legolas nem rezelt be, és nem vitatkozott Aragornnal, hogy pedig itt ma mindanyian meg fogunk halni.
    - Természetesen az egyik legrosszabb, Aragorn hősi túlélése.
    - Érdekes hogy P.J. próbálja reménytelenebbé tenni a Helm szurdoki csatát azzal, hogy gyerekeket rak be harcolni, ezzel szemben csak úgy repkednek a poénok csata közben. Akkor most sírjak vagy nevessek?
    - Faramirnál én is csak azt tudom mondani mint Azazel
    - Frodóban a harmadik részben hirtelen fellángól a düh Samu iránt amiért a Gyűrűt hordja, de rögtön le is csillapodik. Samu itt rengeteg kockázattal számolva, hősiesen kimenti Frodót, ezért a szidalmak után sírva fakad. Ez egy elég megható rész szerintem. Na már itt most az a probléma, hogy ha néző percenként azt látja hogy Frodó leszidja Samut, és még kardot is ránt, akkor ezt a harmadikban már nem lehet olyan megrázónak megjeleníteni.
    De azért ne gondoljátok hogy nem tetszett a film, csupán az a helyzet hogy az első rész a kedvencem, ezért itt már a kisebb csalódást is felfújom. Rengeteg pozitívum is van amit felsorolhatnék, csak hát abból túl sok van.