S_76557.jpg
  • Alien
    #580
    Most elolvastam egyébként a sorozat történetét: röviden összefoglalva, annak idején a professzort (John Rhys-Davies) kirúgtúk a producerek a harmadik évad vége felé, mert egy fiatalabb, szexisebb női karaktert akartak behozni a sorozatba, hogy a fiatalabb férfi nézők körében nagyobb legyen a nézettség, plusz a producerek szerint túl családias hangulat volt ezért kicsit egymásnak kellett ugrasztani a karaktereket. A harmadik szezon végénél a Fox megszüntette a sorozatot, amit később a SCI-Fi Channel még két évadra folytatott. A Wade-t alakító színésznő (Sabrina Lloyd) azonban amikor a Fox megszüntette a sorozatot, kilépett. Később csatlakozott Jerry O'Connell igazi testvére Charlie O'Connell a sorozathoz, akik azonban mindketten kiléptek a negyedik szezon előtt :(

    Akit érdekel kicsit hosszabban a történet (bár a lényeg itt van) elolvasthatja itt

    Amúgy régen olvastam az imdb-n a Sliders-nél , hogy Quinnék egyszer kilépnek, de nem gondoltam volna, hogy már el is érkeztünk oda :(