716
S_76557.jpg
  • RelakSfromhome
    #596
    A hordavezér igen sok filmben szerepelt szerintem
  • Serpa
    #595
    a hordavezér a Total Recall -ban is szerepelt.
  • Serpa
    #594
    biztonsági főnök¢.
    ^-^
  • Kori
    #593
    millen katonás rész lett!!
  • RelakSfromhome
    #592
    Nédda, ki a katonák vezetője :)

    Ű(segítek: Babylon 5)
  • bigfoot
    #591
    pedig de jó sorozat volt :(
  • Serpa
    #590
    hát akkor most már csak azért is végignézem.
  • winnie
    #589
    Azt nem írja a cikk, azért kiváncsi lennék, hogy az O'Connell testvérek miért hagyták el a sorozatot)

    mert már ők is unták és látták, hogy milyen gyenge lett az egykor király sorozat.

    nem tudom, hogy mit írtak a profról, de van olyan nyilatkozat is, hogy ő magától hagyta ott a sorozatot - leszerződött egy másik sorozathoz is rögtön (you wish) - utána meg persze akadt 1 pár éves elfoglaltsága peter jackson-nal a gyűrűk ura trilűgia gimlijeként:)

    sabrina lloyd pedig ugyancsak nem tudta visszautasítani a sport nights-ban felajánlott (az elnök emberei alkotójának előző sorozata) szerepet így kiszállt, bár akkor mág úgy volt, hogy nem is folytatódik a sorozat, hiszen a gyenge nézettség miatt lelőtte a fox.

    azóta sabrina lloyd a numb3rs c. elég friss krimisorozatban nyomoz (kicsit hosszabb hajjal:), ami szinte mindenhonnan letölthető és magyar felirat is van hozzá.
  • Alien
    #588
    Igen , és asszem rosszul mondtam, mert ez nem a negyedik, hanem az ötödik szezon.
  • Serpa
    #587
    akko' ez már az utolsó évad ?
  • Alien
    #586
    Igen, szerintem is mintha már nem is ugyanaz lenne. Mondjuk Remi és Maggie legalább megmaradtak, de én is komolyan elgondolkozom, hogy tovább nézzem-e :(

    Kár, hogy így alakult a sorozat sorsa, ugye itt jönnek a mi lett volna kérdések...
    mi lett volna ha..
    ...a professzort nem rúgják ki és Maggie ugyanúgy jön (biztos a költségvetés nem bírta volna el vagy nem tom)
    ...ha a Fox nem szűnteti meg (mert ugye főleg ezután lettek a fordulópontok léynegében, ahogy átvette a sci-fi channel)
    ...ha Wade nem lép ki
    ...ha Quinn és Colin nem lép ki

    Vagy talán méltó lezárás lett volna, ha a harmadik évad végén mindenki hazajut rendesen (ha később folytatták volna, úgyis kitudtak volna találni valamit). De így befejezni, hogy Quinn (AZ IGAZI!!!) egyszerűen beleépül valami béna utánzatba, áh... Meg a Colinért is kár, őt is bírtam. (Azt nem írja a cikk, azért kiváncsi lennék, hogy az O'Connell testvérek miért hagyták el a sorozatot)

    Na a lényeg tehát, kár, hogy így alakultak a dolgok :(
  • Alien
    #585
    jaja :(
  • Bucser
    #584
    Nem is hiába az utolsó évadot kezdték el ma.... És a végén Remi-t haza sem viszik:D
  • Shodan
    #583
    A professzor (John Rhys-Davies) volt a legjobb a régebbi sorozatokba, már valahogy nélküle se volt az igazi, de hát most, nevetséges, mintha már nem is ugyanazt a sorozatot nézném hanem valami gagyi utánzatot.
    De most már legalább tudom miért romlott le így a színvonal a 3. évad végén, kár hogy a Fox megszűntette.
  • Kori
    #582
    én egyszer láttam pár pecet a sorozatból az rtl-en mármint a német

    már teljesen más szereplők voltak
  • Serpa
    #581
    :(
    most már csak 1 szereplő van az "eredetiből".
    Rembrandt
  • Alien
    #580
    Most elolvastam egyébként a sorozat történetét: röviden összefoglalva, annak idején a professzort (John Rhys-Davies) kirúgtúk a producerek a harmadik évad vége felé, mert egy fiatalabb, szexisebb női karaktert akartak behozni a sorozatba, hogy a fiatalabb férfi nézők körében nagyobb legyen a nézettség, plusz a producerek szerint túl családias hangulat volt ezért kicsit egymásnak kellett ugrasztani a karaktereket. A harmadik szezon végénél a Fox megszüntette a sorozatot, amit később a SCI-Fi Channel még két évadra folytatott. A Wade-t alakító színésznő (Sabrina Lloyd) azonban amikor a Fox megszüntette a sorozatot, kilépett. Később csatlakozott Jerry O'Connell igazi testvére Charlie O'Connell a sorozathoz, akik azonban mindketten kiléptek a negyedik szezon előtt :(

    Akit érdekel kicsit hosszabban a történet (bár a lényeg itt van) elolvasthatja itt

    Amúgy régen olvastam az imdb-n a Sliders-nél , hogy Quinnék egyszer kilépnek, de nem gondoltam volna, hogy már el is érkeztünk oda :(
  • Alien
    #579
    A filmben: Colin teste "szétszóródott", Quinn egy része a másik Quinnbe "épült át"

    A valóságban: kiléptek a sorozatból :( Asszem ez az ötödik szezon első része volt különben. De így elég rossz lesz :( Azért nézni fogom még kicsit, dehát... :(
  • Serpa
    #578
    a 2 testvérrel mi van ?
  • Shodan
    #577
    Hát én nem így mondanám, inkább szar lesz..szerintem ez volt az utolsó rész amit néztem :((( így már semmi értelme.
  • Alien
    #576
    oooooooo :((((((((((((((((

    Ez így elég fura lesz :((
  • Serpa
    #575
    sztem probáld meg.
  • Alien
    #574
    Igazából én mégcsak a képekkel törődtem, hogy ki fogja megcsinálni azt nem tudom :)) De majd szólni kéne valakinek, vagy pedig megpróbálok majd kihozni valamit a hétvégén.
  • Serpa
    #573
    van már aki megcsinálja ?
  • Alien
    #572
    felraktam :)

    Egy-két képnél pl a Sliders feliratokkal lehetne vmit kezdeni, mert van ahol jók :)
  • Serpa
    #571
    ami van feldobhatnád.
  • Alien
    #570
    lehet, hogy kicsit csúszok, mert megpróbálok még jobb képeket szerezni, eddig nem sok használható van :( bár egy-kettő megteszi :)
  • Alien
    #569
    jaja, még ma feltöltöm őket a galériába :) Majd itt szólok, ha fenn vannak :)
  • Serpa
    #568
    gyűjtőd a képeket ?
  • Alien
    #567
    ok :)
  • Serpa
    #566
    neem. ^_^
  • Alien
    #565
    Oké köszi :)Ugye nem az a professzor játszotta a professzort aki régen? :)
  • grebber
    #564
    Találkoztak egy professzorral aki kamuzott nekik hogy visszajutnak a saját világukba el is hitték de nem is az ő világuk volt.
    Aztán Remi rájött a dolgokra és a professzor kitálalt.
    Minden jóra fordult mint mindig és elcsúsztak.

  • Alien
    #563
    Megint nem tudtam nézni

    Mi volt?
  • grebber
    #562
    Valaki megmondaná hány részes ez a sorozat?
  • RelakSfromhome
    #561
    Credits

    JERRY HARDIN as Isaac Clark
    KRISTANNA LOKEN as Catherine Clark
    KEN JENKINS as Robert Clark
    JOHN WALCUTT as Michael Mallory
    MARNIE McPHAIL as Elizabeth Mallory
    J. ANTHONY MCCARTHY as Man
    JOEY STAFURA as Clerk
  • Serpa
    #560
    + Murder apja is szerepelt.
    :)
  • Shodan
    #559
    Tudtam hogy valaki fogja írni :))
    Én már mielőtt megnyitották volna az alagutat tudtam hogy ez lesz,
    egyébként a kapu régen ezrszer jobban nézett ki mint most, nem tudom hogy lehetnek ennyire igénytelenek, egy ilyen nagy plecsni az egész, szerintem ezt én megcsinálom adobe after effectel :)
    Ja én is úgy látam volna mintha a Christina Loken lenne (TX) de szerintem csak hasonlított rá.
  • winnie
    #558
    de
  • BlackWolf
    #557
    enis ezen kacagtam hihetetlen gagyinak nezett ki :)