Soldiers of Anarchy
  • skorpio7
    #165
    Mi mit tud ( fly pill ) ???
    Bocs , de most ébredtem ( éjszakai munka utánni némi pihenőből ) és tudom , hogy láttam vhol ezt ( jármű? , tárgy? ) , csak pontosabb leírás jobb lenne , akkor talán tudok segíteni .
    Más ... szóval vége a 7. küldetésnek , itt egy Vadászgép-et ( reptéren ) , Katyusá-t ( egyik bázison ) , Range-rt ( szintén repülőtér ) szereztem .Szóval elég , ha 7 járművel léptek a pályára ( nem úgy mint én 8-cal ) , különben ha többel jöttél ide , akkor ezen a pályán kell hagynod .Ami elég fájó , mert mi mindenre be lehetne cserélni a Seeker-eknél pl .egy jobb kis lőszerre .
    És egy kérdés is ... a reptéren ugye ott van a szerzetesi főnök-ök által hagyott helikopter is .Szóval van egy olyan mellékfeladat ( Find a crawler mine tracker . ) , hogy a szerzetesi rend belső udvaráról szerezd meg a kis ládákban található c.akna irányítót ( gondolom én , hogy az ) , azután ezt helyezd bele a heli-be .Na most mindez megvan , gondoltam így végre nyugodtan beszálhatok , de mégsem .Persze fent a kolostorba még ki is kapcsoltam ( "....mines deactivated ." )egy kapcsolótáblán ezután az összes aknát , dde semmi reakció .Esetleg vki tud megoldást rá vagy felesleges foglalkozni ezzel ???