Nyomás:)
  • ayden
    #262
    Hmm, szegény DonnieBrasco ha én is ennyit szoptam volna ezzel a játékkal akkor talán most már én sem jáccanék vele, de nemértem nektem miért tartott olyan sokáig a peccselés mert nekem kevesebb mint 2 óra alatt lent volt a nagy peccs az a halom pici pedig már lenn is volt a gépemen mire tudtam volna bármit is reagálni rá. De látom azért te igazán türelmes ember vagy mert csak működésre birtad és sikerült kipróbálnid:) szerencsére eddig velem csak annyi rossz történt ebben a játékban hogy ugye az egyik servert lelőtték és perszze nekem azon volt a kis édesem, na de mindegy újult erővvel kezdtem is gyorsan egy új karit. Kifagyásokat meg hasonlókat én egyszer sem észleltem hála istennek, csak annyi van nálam hogy ha már egy ideje jáccok akkor a féregjárat textúrájára elfelehti rátenni a filterezést és enyhén kockás, de remélem ennél nagyobb bajom nem is lessz:)

    Akik meg már nyomulnak azoknak további jó hentelés.
    Megyek én is talán ma már működik a dungeon ahova tegnap hig fél óráig futottam majd ott mondják az arcok hogy most le van zárva:)