kl24h#47933
Én nem vettem profi gépet, mert az túl drága lett volna, ezért vettem meg ezelőtt 5 éve a Panasonic Lumix DMC-FS4-t (itt írtam - #47908), ez meg *.bmp-t nem tud.
Most nem néztem utána, hogy meyik fényképező tudna *.bmp-be menteni, de elegendő, ha *.png-be (PNG - Portable Network Graphics) is tudna menteni, mert ez is minőség, pont olyan, mintha *.bmp lenne, csak kisebb a mérete általában, de nincs minőségrontás semmi sem.
A logómat egyszerűen Paint-el csináltam, mert a Paint-el lehet szöveget is beírni. Ilyen egyszerű képek készítésére jó a Paint is, de ha valami nagyon cifrázott képet akarsz, akkor már kell a Photoshop vagy még van sok más. Mikor készen volt a kép, lementettem *.bmp-be vagy *.png, mindegy. Ezután jött a konvertálás *.jpg-be, mert a fórum nem engedi csak a *.jpg képeket csatolni logónak. Már rég nem teszteltem a Photoshop-ot, de valamikor régen csak azért teszteltem, hogy tud-e profi *.jpg konvertálni *.bmp-ből, de sajnos nem tudott, ezért kaptam egy ingyenes programot, ami minőséget készít (lásd a logom). Hogy melyik az .... Utoljára szerkesztette: kl24h, 2014.08.28. 19:21:53