Shane 54
  • Gyiik
    #53
    Igen, mint mondottam, az egesz mar a pentrol szol. En idestova 7 eve kezdtem el hogyugymondjam, klabberkedni, es sajnos tanuja voltam sterblicki atvaltozasanak, annak, ahogyan eladta magat. En ezt a fajta szemleletet nem tudom elfogadni, hogy valaki attol lesz hires/hirhedt, hogy kulfoldon a csapbol is o kezd folyni. Tudod, miket pakolt az a szemuveges kopasz majom 6 eve a Bedrockban a lemezjatszokra? Igenyesebbnel igenyesebb muzsikakat, es mondhatni valamilyen szinten normalisnak is lehetett mondani, de amiota az elso lemeze megjelent mar o az "orszag legnepszerubb dizseje" (csak igy zarojelben, vannak nala sokkal jobbak, csak nem futottak be, de sztem nem is vagynak ra). Csak emlitek par nevet: Gemhand (blicki kisoccse), Andrew J, Athos Pulos, Fekete FC. Ok ugyanugy nagy nevek voltak anno az underground szcenaban, mara mar sajnos nem igazan hallani roluk, gondolom ok inkabb a zenei hovatartozast reszesitettek elonyben, mint a nemzetkozi "sikert" es az "elismerest", es amit leginkabb ideillonek erzem ebben a pillanatban, az egy mondas: "egyel szart, tobbtizmillio legy nem tevedhet". Ez igy ahogy van igaz, foleg a mai mediaorientalt vilagban. Az emberek arra mozognak, amerre a tomeg megy, mert biznak benne, kozben megannyi egiszekkel nagyobb dologrol lemaradnak. Mint emlitettem, hallgass bele 1-2 kevesbe ismert/elismert, esetleg ujonc didzse munkaiba (mint az altalam sokszor emlegetett James Holden:D), es garantalom, hogy eszre fogod venni a kulonbseget trance es trance kozott. Nem mindig a tobbseg szava a mervado, legyen ez a zarszavam:D