143
Shane 54
  • CSOCSO
    #62
    és a legszebb hogy a két fő fejes szarik az egészre....
  • Gyiik
    #61
    szomoru. Az a sok franya mp3-mas weboldal, meg a fajlmegoszto programok..;DD
  • CSOCSO
    #60
    Gu...sajna lassan halott:(
  • Gyiik
    #59
    haaat....adnod nincs mibol, ha nem adsz, akkor meg nem kapsz:DDD
  • Gyiik
    #57
    Navegre egy reagalo:D Nem szitok en semmit, csak unatkozom itthon eheh
  • VinylToy #56
    Mármegint szítod az indulatokat, te kis hamis, én megyek hozzád, majd ott dumcsizunk :)))
  • Gyiik
    #55
    Nincs itt senki egy kis ropke eszmecserere?:DDD
  • VinylToy #54
    "...csak itthon megy a gagyizás..."

    Pont ez a baj, hogy eltűnt az igazi house scene hazánkból és megy a hülyéskedés, lassan ott tartunk majd hogy visszatérünk a 95 időkbe amikor mindenki happy hardcore-t hallgatott mert ezek a zenék amik manapság "clubslágerek", nagy rakás szarok!

    Ettől vagyok én kiborulva állandóan, és a másik meg a divatból szeretem ezt a zenét, GU hú az király nem tudja mi az honnét indult, de jól beszívva mindenki erre pörög és nincs igazán hozzáértés nagyon sok ember részéről!

    Ennyit akartam! :D
  • Gyiik
    #53
    Igen, mint mondottam, az egesz mar a pentrol szol. En idestova 7 eve kezdtem el hogyugymondjam, klabberkedni, es sajnos tanuja voltam sterblicki atvaltozasanak, annak, ahogyan eladta magat. En ezt a fajta szemleletet nem tudom elfogadni, hogy valaki attol lesz hires/hirhedt, hogy kulfoldon a csapbol is o kezd folyni. Tudod, miket pakolt az a szemuveges kopasz majom 6 eve a Bedrockban a lemezjatszokra? Igenyesebbnel igenyesebb muzsikakat, es mondhatni valamilyen szinten normalisnak is lehetett mondani, de amiota az elso lemeze megjelent mar o az "orszag legnepszerubb dizseje" (csak igy zarojelben, vannak nala sokkal jobbak, csak nem futottak be, de sztem nem is vagynak ra). Csak emlitek par nevet: Gemhand (blicki kisoccse), Andrew J, Athos Pulos, Fekete FC. Ok ugyanugy nagy nevek voltak anno az underground szcenaban, mara mar sajnos nem igazan hallani roluk, gondolom ok inkabb a zenei hovatartozast reszesitettek elonyben, mint a nemzetkozi "sikert" es az "elismerest", es amit leginkabb ideillonek erzem ebben a pillanatban, az egy mondas: "egyel szart, tobbtizmillio legy nem tevedhet". Ez igy ahogy van igaz, foleg a mai mediaorientalt vilagban. Az emberek arra mozognak, amerre a tomeg megy, mert biznak benne, kozben megannyi egiszekkel nagyobb dologrol lemaradnak. Mint emlitettem, hallgass bele 1-2 kevesbe ismert/elismert, esetleg ujonc didzse munkaiba (mint az altalam sokszor emlegetett James Holden:D), es garantalom, hogy eszre fogod venni a kulonbseget trance es trance kozott. Nem mindig a tobbseg szava a mervado, legyen ez a zarszavam:D
  • Alien!
    #52
    én mindig tudok normálisan reagálni,attól függ milyen az előző illető hozzáállása...Én Karcsit sem bántom,mert a maga műfajában nagyon jó,más kérdés,hogy azóta az a zene nem divat(itthon mindenesetre),és egy generáció azóta be is lassult...Érdekes azért kint ezek a dj-k mégis csak sztárok(Antoine Clamaran,Angel Alanis,Dj Antoine,stb),csak itthon megy a gagyizás...
  • VinylToy #51
    Látod te földönkívüli tudsz te normálisan is reagálni :)) És egyébként azért írta ide szerintem a GYiik azt a pár sort, mert ő neki nem azzal van baja hogy ne tetszene tőle akármi, mint egy párszor leírta nagyon is bejön a Lenny remix, többször említette, csak sajna vannak olyan dolgok, amik befolyásolják hogy felhőtlenül örüljünk Előd népszerűségének! Szóval ennyi!!!

    Ja a másik nagy kedvenc a Karcsinak is szerepel a Discography-ja a Clamaran egy mix CD-jén ez megint szánalmas, és fááááááj, de nagyon... :(((

    Üdv Vinyl :D
  • Alien!
    #50
    bocsánat javítom magam...

    snoopy nótáját: eclectica - o'spectra megvette a bedrock(john digveed)és ahogy tudom egy két igen híres dj is pörgette már....
  • Alien!
    #49
    hááát bevallom érdekes vitákról maradtam le,mindenesetre tanulságos.....Én még mindíg úgy vagyok vele,hogy akkor is NAGY eredmény(Oakenfold,Tiesto,Paul Van Dyk jácca a muzsikát) amit Előd elért ebben a műfajban...Asszem hozzá hasonló eredményekkel senki sem büszkélkedhet itthon....Tudom sajnos itthon ma mindenki progressziv divatlázban ég,ha teccik ha nem,ha monoton néha ha nem,ez van...Még ha rengeteg mostani bulin nyoma sincs már az önfeledt sikitásnak...vannak helyette szétesett arcok,akik igazából észre sem veszik ha dj váltás történt,a lényeg,hogy ott legyenek,mert halották,hogy ez vagy az a dj mekkora überfasza...(mélypont: Vigadó Nick Warren).

    Visszatérve Elődhöz,már eleve az csoda,hogy megkapja a jogokat ezekhez a számokhoz...(asszem az új George Michael - Outside) és az eredeti "hanggal"...

    Na mindegy...Oakenfoldra visszatérve,én egy kicsit féltem tőle az albumok alapján(annyira nekem nem teccett),és tudtam ,hogy elég sokfajta stilusba belenyúl...Na most a Buli a Vigadóban valami olyan frenetikusra sikeredett számomra,hogy a 4 éves clubberkedésem csúcspontjának tekintem...És semmi másért csak azért mert olyan zenét hallottam mint még soha!!! Ilyet senki sem jáccik,se itthon,se kinnt(legalábbis akiket ide meghívnak)....Olyan trance amit imádok,nem túl progressive,tele vokállal,szebbnél szebb kiállásokkal és mindezt 2-3 órán keresztül...

    Ha valaki esetleg lemaradt róla az töltse le:

    Paul Oakenfold live at Godskitchen 2002-07-27(asszem)

    ezeket a zenéket kente nálunk is....

    hirtelen ennyi...

    ja egyébként Gyiik barátom én úgy vagyok vele,ha valami nem teccik,be sem teszem a lábam abba topicba...mi a faszért pazaroljak rá időt...kész szarom le,nem foglalkozom vele...pedig sok dolog van amit rühellek..
  • Gyiik
    #48
    nembaj..ha beszivok, en is ilyen vagyok wahahaha
  • Gyiik
    #45
    melyik ketto? harmat raktam ki ehehe
  • Gyiik
    #43
    :DDD
  • Gyiik
    #41
    ehhh mar az ilyenekkel, holnap megveszem naksiendbraner osszes lemezet, aztan felfuggesztem az oldal szerkeszteset eheh...ilyet:D
  • CSOCSO
    #39
    sterby.. azért legalább az ő zenéje feljutott USA ban igen szép helyre..ha jol tudom valami 5 ödik volt!!! és a tranceaddictot is bekerült a top15 be...ha jol emléxem 12. volt....de mindegy...és arrol nem is beszélve hogy igen szép neveknek csinál remixet :
    - Lange - 'Don't Think It (Feel It)' (Pink Flood vs. Shane 54 Remix) - Nebula / Virgin Records, UK (2002)
    - Above & Beyond - 'Far From In Love' (Shane 54's 'On Spec' Mix) - Anjunabeats, UK (2002)
    - Labworks - 'Ibiza Sunrise' (Pink Flood vs. Shane 54 Remix) - EMT Design, Finland / ATCR, UK (2002)
    - The Scarab vs. Inzite - Unity Of Earth 2002 (Shane 54 Remix) - EMT Design, Finland (2002)
    - CosmicMan - 'I Love You' (Shane 54 Remix) - EMT Design, Finland (2002)
    - Spandeau Ballet - 'Gold' (Sun's Golden Remake) - EMI UK (2001)

    és ami nagyon jo saját száma az equinoxe 4
  • Gyiik
    #38
    Ja, megint kihagytam valamit, amitol teljesse alakulhat a kep. Ha osszehasonlitom sterblickit shane-nel, valoban shane egy isten...minden csak nezopont kerdese, gyerekek
  • Gyiik
    #37
    Egyebkent meg hallgass sok James Holdent, akar remixet, akar sjat alkotasait, es ha valoban vajtfulu trenszfigura vagy, erzekelni fogod a kulonbseget, mind a kreativitas, mind az igenyesseg teren is. Egy stilus, megis ket mas kategoria. Onmagaban nem lenne rossz shane, de Holden mellett nagyon eltorpul...
  • Gyiik
    #36
    vallald szepen a neved, elbujni nem er. Nem mondtam, hogy szar, Lenny Kravitz feldolgozas jo, bar Kravitz eredeti alkotasai is elve jok, es hat a progressive iranyzat meg eleve jo, es nagyon bejon az embereknek, es en errol a kreativitashianyrol beszeltem, mert ha valaki nagyon nekifeszul, tud csinalni barmilyen alapokbol zenet, a nekifeszules merteketol, es az izlestol fugg majd, mi lesz a vegeredmeny. Ebbol kifolyolag elodkenek max az izlese lehet igen jo. Amugy az egesz progressive vonal kezd elkommerszesedni, es az a teny, hogy okenfoldot meg egyre surubben latni a Vivan meg csak ratesz egy lapattal. Ja, hogy jatszotta elod zeneit...sterblicki zeneit is jatssza nemistudommarki, clamaran talan, ebben Vinyl lehetne segitsegemre (:DDD). Na most ha valakinek van penze, akar Digweed, vagy akarki szettjeiben is jatszathatna a dolgait. Igen, azt akarom ezzel mondani, hogy okenfold is eladta magat, bar az o zenei vonalat elotte sem igazan csiptem.
    Mellesleg a lentemlitett Lenny Kravitz feldolgozas Steve Lawler remix alatt is kering a neten, ami egy az egyben a Shane54-fele verzio...most vagy valaki nyult valakitol, vagy egyuttmukodtek, ezt mar nem tudom.
  • Gyiik
    #34
    nem irhatom, hogy green velvet, mert kiutalnak megjobban...EZ NEM AZ A TOPIK, VINYL! Megkernelek a tovabbi szitkozodo, es ide nem illo hozzaszolasok mellozeset, leccikoszi:*** buahahaha
  • VinylToy #33
    Ki az a Dani és mit keress itt DU? :DDDD
  • Gyiik
    #32
    polgari neven csocso,csak nem meri bevallani:DD
  • VinylToy #30
    Amugy nekem a Madonna remixe ami iszonyatosan bejön, szóval nem rossz, de mégis eheheheh
    :)))
  • VinylToy #28
    Én teljesen egyetértek a Gyiikkal, és azt nem értem hogy ha valami nektek nem tetszik vagy nem úgy van ahogy nektek az jó, bántják a kedvenceiteket (legyen az valami gyerkőc, vagy program -> igaz Csocsó) akkor ti egyből támadtuk és vagdaloztok mindenféle szavakkal, az a baj hogy értelmes eszmecserét veletek véletlenül se lehet folytatni, mert ugyanazt hajtogatjátok:

    Minek írsz ide, miért szólod le, ki vagy teee?

    Csak azt tudom mondani hogy meg kellene hallgatni a másik részét is a dolognak!

    Egyébként hajrá Gyiik én neked szurkolok ugye tudod :DDDD

  • CSOCSO
    #25
    shane 54 névvel mi a baj? az egy dolog hogy filmből van..és?
    teljesen joa neve.. zene terén? nah ezt azért nem mondtam volna...főőleg most!!!!
    és ha neked a rock tetszik vagy hasonlo akkor minek irogatsz ide? ha meg a trance tetszik , de nem jön be a shane 54 zenéje akkor valami beteg ember lehetsz
  • Alien!
    #24
    sok eszed van.
  • petee
    #22
    CSÁSZÁR ELŐD
  • Gery1980
    #20
    Naná:)Jó kis film volt
  • CSOCSO
    #18
    hmm nem rosz a csákó..kijött valami ibiza száma annyira nem jo de azért cool... és várom már a lange dalocskát!!
  • Alien!
    #17
    Azt hiszem kezdhetünk meghajolni Előd elött....

    Lenny Kravitz - Believe in me(Shane 54 mix)

    Na ez valami megacool zene!!!!!!!!!!!!!
    Soulseekről letölthető(akár rólam is)....

    Ja egy kis érdekesség:

    Paul Oakenfold - State Side (10-19-2002)

    Part 1 (53:23)

    01. ID
    02. Planet Perfecto - Bullet In The Gun (Unknown Mix)
    03. Memnon - Eclipse
    04. Way Out West - Stealth (Way Out West Club Mix)
    05. Flash - The Day After (Perfecto Remix)
    06. Safri Duo - Everything (Dj Asle Deep Dub Mix)
    07. London Funk Society - Now That We Found

    Part 2 (53:07)

    01. Elton John - Rocket Man (Dj Intertia's Dark & Moody Bootleg Mix)
    02. Nalin Inc - African Harvest (Main Room Mix)
    03. BLH3 featuring 80 - Marscarter (Debos and Porter Remix)
    04. Madonna - Music (Shane 54's Pink Flood Remix)
    05. ID
    06. Shane 54 - Believe In Me
    07. New Order - Confusion (Koma & Bones Remix)

  • CSOCSO
    #16
    hja
  • Alien!
    #15
    Na ja...De az,hogy az amerikai rapperek 80% gengszterkedik,megerőszakolja a nőket,szív mint állat,az senkit nem zavar,sőt a sok majom példaképének tekinti...
  • Manta
    #13
    CSÁSZÁR ELŐD RULEZ!!!!!!!!!!!!!

    Az egy féreg, egy gyilkos. Kis patkány, aki miután embert ölt, még le is biztosítózta a kocsit, amivel karambolozott. Persze megúszta. Tasnádi is szabadon mászkál. Jó violágban élünk. Te meg ilyeneket éltetsz?
  • CSOCSO
    #12
    meg van másik is ami jo de nemtom a címét:)))
  • Alien!
    #11
    JA,és ez saját!!!
  • Alien!
    #10
    Szerintem a Souvenir Of Ultra elég kellemesre sikeredett....Mondjuk úgy,hogy kommersz hangszerektől mentes...
  • CSOCSO
    #8
    szvsz nem rosz én eléggé meglepődtem én is hallottam róla vmit még régen de már nemtom mit...
  • Gery1980
    #7
    Én már vagy fél éve halottam tőle remixket.Nem rossz a srác, van hozzá affinitása de sztem azért nem kell tőle elájulni.Bár megvallom ő nem konkrétan az én stílusomnak megfelelő zenéket rakja fel.