Shane 54
  • Alien!
    #49
    hááát bevallom érdekes vitákról maradtam le,mindenesetre tanulságos.....Én még mindíg úgy vagyok vele,hogy akkor is NAGY eredmény(Oakenfold,Tiesto,Paul Van Dyk jácca a muzsikát) amit Előd elért ebben a műfajban...Asszem hozzá hasonló eredményekkel senki sem büszkélkedhet itthon....Tudom sajnos itthon ma mindenki progressziv divatlázban ég,ha teccik ha nem,ha monoton néha ha nem,ez van...Még ha rengeteg mostani bulin nyoma sincs már az önfeledt sikitásnak...vannak helyette szétesett arcok,akik igazából észre sem veszik ha dj váltás történt,a lényeg,hogy ott legyenek,mert halották,hogy ez vagy az a dj mekkora überfasza...(mélypont: Vigadó Nick Warren).

    Visszatérve Elődhöz,már eleve az csoda,hogy megkapja a jogokat ezekhez a számokhoz...(asszem az új George Michael - Outside) és az eredeti "hanggal"...

    Na mindegy...Oakenfoldra visszatérve,én egy kicsit féltem tőle az albumok alapján(annyira nekem nem teccett),és tudtam ,hogy elég sokfajta stilusba belenyúl...Na most a Buli a Vigadóban valami olyan frenetikusra sikeredett számomra,hogy a 4 éves clubberkedésem csúcspontjának tekintem...És semmi másért csak azért mert olyan zenét hallottam mint még soha!!! Ilyet senki sem jáccik,se itthon,se kinnt(legalábbis akiket ide meghívnak)....Olyan trance amit imádok,nem túl progressive,tele vokállal,szebbnél szebb kiállásokkal és mindezt 2-3 órán keresztül...

    Ha valaki esetleg lemaradt róla az töltse le:

    Paul Oakenfold live at Godskitchen 2002-07-27(asszem)

    ezeket a zenéket kente nálunk is....

    hirtelen ennyi...

    ja egyébként Gyiik barátom én úgy vagyok vele,ha valami nem teccik,be sem teszem a lábam abba topicba...mi a faszért pazaroljak rá időt...kész szarom le,nem foglalkozom vele...pedig sok dolog van amit rühellek..