Shane 54
  • Gyiik
    #36
    vallald szepen a neved, elbujni nem er. Nem mondtam, hogy szar, Lenny Kravitz feldolgozas jo, bar Kravitz eredeti alkotasai is elve jok, es hat a progressive iranyzat meg eleve jo, es nagyon bejon az embereknek, es en errol a kreativitashianyrol beszeltem, mert ha valaki nagyon nekifeszul, tud csinalni barmilyen alapokbol zenet, a nekifeszules merteketol, es az izlestol fugg majd, mi lesz a vegeredmeny. Ebbol kifolyolag elodkenek max az izlese lehet igen jo. Amugy az egesz progressive vonal kezd elkommerszesedni, es az a teny, hogy okenfoldot meg egyre surubben latni a Vivan meg csak ratesz egy lapattal. Ja, hogy jatszotta elod zeneit...sterblicki zeneit is jatssza nemistudommarki, clamaran talan, ebben Vinyl lehetne segitsegemre (:DDD). Na most ha valakinek van penze, akar Digweed, vagy akarki szettjeiben is jatszathatna a dolgait. Igen, azt akarom ezzel mondani, hogy okenfold is eladta magat, bar az o zenei vonalat elotte sem igazan csiptem.
    Mellesleg a lentemlitett Lenny Kravitz feldolgozas Steve Lawler remix alatt is kering a neten, ami egy az egyben a Shane54-fele verzio...most vagy valaki nyult valakitol, vagy egyuttmukodtek, ezt mar nem tudom.