Nem felejtünk :-()
  • Árnyvadász
    #21
    A Battlefield-ben nekem is volt egy-két (sőt több tucat) meghatározó élményem.

    Tobruknál gyalogosan araszoltam a hátsó bunkerek felé, mikor egy német tank kiszúrt magának. Gyorsan hasra vetettem magamat, szerencsémre egy dombocska is volt mellettem, így védve maradtam. Persze a tankból rendesen szórta Hans az ólmot, amik pár méterrel előttem csapódtak be a homokba. Közelített a monstrum, tetején a tüzelő Hans-al. Gyorsan kispisztoly, négy lövés és Hans már feküdt a géppuskán. Huhh... Gondoltam magamban a nehezén már túl vagyok. Mivel az agyúcső forgási sebessége nem túl gyors, így ide oda szaladtam a tank előtt. Viszont kiszúrtak még néhányan a németek közül és tűz alá vettek. Igy megint hasra kellett dobnom magamat. Ekkor a szemét náci tankos el akart taposni!!!!!! Ott iparkodtam, hogy nehogy a lánctalpa alá kerüljek. Volt nálam 2 gránát, de nem tudtam úgy bedobni, hogy én ne sérüljek. Szenvedtem, mert közben meg jöttek a fritzek is. Maradtam a tank alatt és kivártam. Lábra céloztam a szemben jövő katonákra, ez be is jött, aztán gyorsan kimásztam a tank mögé és elkezdtem rohanni, közben eldobtam a gránátjaimat. Egy robbanás, kettő, de a torony már fordult! Na nekem annyi itt nincs esély, mikor is már majdnem lőtt a német, ekkor egy bajtárs kezelésbe vette, hála az istennek és a szemem láttára robbant szét a tank. A poén az volt, hogy még futás közben is lőttem kispisztollyal és az egész úgy nézett ki, mint a Ryan-be mikor Hanks a pisztolyával lövi a tankot, utolsó esélyként. Persze azt mondanom se kell 2 perc múlva már kilőttek, de azért jó móka volt ez.:)