NOX - Örökség mp3-ban
  • mynona
    #69
    Nem tudom miért nem vándorolnak ki a fenébe azok, akik szégyellik a magyar zenét? Bezzeg biztos nagyon élvezték a Kiss Kiss című számot Holly Valance-tól, ami nem más mint eredeti arab népdalfeldolgozás, ezenkívül az összes szerb is erre táncol, mert ők úgy tudják hogy ez szerb népdal. Persze mi csak égjünk az ősi magyar zene miatt! Vagy csak az a bajod, hogy magyar vagy? Az amerikai countryzenét is hallod diszkófeldolgozásban, esetleg csak nem ismered fel, mert a hallásod és a tudásod nincs meg hozzá.Persze az is nagyon égő lehetett szerinted, amikor Freddy Mercury Budapesten egy teli stadion ember előtt magyarul énekelte a "Tavaszi szél vizet áraszt" című népdalt,és nem kellett neki súgócédula, mint egyes magyarellenes, európaimádó politikusoknak.Vagy milyen égő volt az is, hogy az Erasure annak idején thaiföldi népzenével lett világhírű.És még sorolhatnám hosszan. Persze a magyarok csak tűnjenek el a föld színéről is! Ezt gondolod? Mert akkor talán te el is kezdhetnéd. Én világjáró ember vagyok, sokat élek külföldön, ahol minden nemzet büszke magára, főleg ha a népzenéjük befut, és nem szégyellik hangosan mások előtt énekelni. Az angolok is a népzenéjüket írják át nagyon sokszor pop stílusra, meglepődnél, ha sorolnám a diszkósztárokat.