Milyet érdemes?
  • zoltrex
    #534
    Nos,vettem egy mistralos (http://www.mistral.hu/popup.php?id=112010021) házat. Összeségében meg vagyok vele elégedve. Azelőtt nagy tornyom volt most az új bútor miatt kelett házat cserélni. Ebben is kellemesen elfértem, azért kellet a kábeleket rendezgetni de nem vészes, A vinyóknak rendesen ki van alakítva hely nekem 3 van mind elfér benne, de még 2 biztos mehetne bele. Az LCD kijelző kellemes, habár csak szemmagaságban kivehetőek a jelzések. Nekem a földön va na gép így végül is semmit sem látok a kijelzésből az összes szegmenst világítani látom. Az LCD egyik funkciója a hőméréskelt kijelzés. Ez szenzorokkal van megoldva. A kicsi szenzort rá kell ragasztani a vinyóra, a procira és a házba. Két db ház ventit tud vezérelni a panel, amiket ki lehet kapcsolni ha olyan a kedvünk.Továbba a CD,vinyó, hálózat (alaplapomon nics ilyen kivezetés) működését jelzi kis animált logóval. A cd/dvd működését elég fura módon oldották meg. Egy kis fotodiódát kell ragasztani a cd/dvd ledje elé és ha az világit elkezzd forogni az LCD-n a kis korongunk ezt passzoltam elég furának találom hogy egy kábel lógjon a meghajtó elejénél csak, hogy jelezzen valamit az LCD kijelző.