Vanak letölthető kocsik?
  • Csaba
    #31
    Én pont most akartam nosztalgiázni, ezért feltettem magamnak az első részt. Még 10 éve szereztem meg a full cd-st. Szerintem ez a program a valaha volt legnagyobb, legszínvonalasabb program, amit Dos-ra írtak. Annak idején annyira beleéltem magam, hogy a kanyarokban én is dőltem, majd leestem a székről...
    Egy kis trükközés, és megy xp alatt is. Persze jó szokás szerint eleinte nem volt hangja, de már azt is megoldottam, csak a fél napom ment rá, de megérte. Mekkora játék még mindig! A menürendszere csodaszép még mai szemmel nézve is. Zenéje atom, dögös metal muzsika, rohadt jó videók a kocsikról, egyedül a pályák pixelesek, de annyira nem gáz, akkoriban etalon volt. És itt végre van valami köze az autókhoz az irányításnak. Szalagkorlátkanyarodás effektust el lehet felejteni. Ha nekimész 200-zal, össze-vissza borulsz. Magyarán minél pontosabban kell vezetni a kocsit, mert különben lehagynak. És van belső műszerfal nézet! Kedvencem a Dodge Viper! Annyira vagányul néz ki. Meg van egy jó kis sugárhajtású kocsi, a Warrior, az több, mint 270 mérföldre képes. Állat vele menni!:-)
    Az összes Need for Speed közül ez az egyik kedvencem. Ha rangsorolni kéne, a dobogón lenne, az biztos.
    Na, ennyi elég is a nosztalgiából.