Help!
-
specialista #4325 Ja igen.Hármat is kipróbáltam,de a kép az nem az enyém.Gyorsabban ölnek mint a vipera méreg.
1.A rendszer visszaállítással már nincs gondunk,mert már volt szíves letiltani.
2.CCleaner eltüntetjük a nyomokat a rendszerből.
3.Tweaknow PowerPackal visszakapcsoljuk a letiltott Feladatkezelőt,Regisztrációs adatbázis szerkesztőt,mert nem szeretem,ha a rendszergazda ezeket letiltja.
4.TotalUnistallal eltávolítjuk a rendszerből a Fake vírusirtókat,miután a tálcán az óra mellett bezártuk az ikonjaikat,vagy a visszakapcsolt feladatkezelőben kilőjük a hozzájuk tartozó folyamatokat.
5.Készitünk egy HijackThis analízist,és a gyanús bejegyzéseket töröljük.Egy részüket úgy is visszarakja,de ezzel majd később foglakozunk.
6.Letőltünk pár virus és kémprogramkeresőt.Lehetőleg olyanokat,ami gyorsan keres.Lefrissítjük őket és lefuttatjuk szépen egymás után őket.Nem szükséges csökkentett módban,mert úgy elég sokáig tart és lehangoló.
7.Miután végeztünk a keresések lefuttatásával a maradék gyanús bejegyzéseket HijackThissel töröljük.
8.Ismét elindítjuk a PowerPackot és a System Tweak,Control panel,Display fülön visszakapcsoljuk a letiltott képernyő megjelenítési beállításokat és visszarakjuk kedvenc háttérképünket.
9.Örülünk,hogy nem kellet a Windowst újra telepíteni és megfogadjuk hogy legközelebb majd nagyobb gondot fordítunk a megelőzésre.