Minden amit a II. világháborúról és a Harmadik Birodalomról tudni lehet
  • harcu
    #5187
    Azt azért nem lehet tagadni, hogy minden hír pontosan azt jelenti, amit akarnak, hogy jelentsen, és nem azt, amit szó szerint leírtak. Meg lehet nézni, hogy ugyanaz a hír ugyanazokkal a szavakkal mennyire mást jelent a Pesszimista TV-ben (gyk. HírTV), vagy mondjuk a csigakettőn. Az előbbin gyakorlatilag minden hírnek az a végkicsengése, hogy a magyar nemzet haldoklik, és itt az ideje, hogy eljöjjön a megváltó.
    Ugyanígy minden sajtótermék mögött ott áll egy érdekcsoport. Le akarod járatni Magyarországot? Vegyél meg egy nemzetközi rangú újságban egy újságírót, és helyeztess el vele jó pénzért egy neked megfelelő cikket. Aztán máris lehet arra hivatkozni, hogy megírta már a New York Times is. Az oroszok most fekete bárányok, ugyanis van egy csomó felesleges gázuk, amit eladnak...Európának. Ráadásul nem álltallanak árat emelni. Ez úgy az oroszokon kívül senkinek sem jó, tehát jól le kell őket járatni, ami megfelelő alapot ad majd az erőfitogtatáshoz a másik oldalon.
    Amúgy meg persze, hogy személyi kultuszt építenek ki náluk. Nálunk is megtették 11 éve, és jövőre folytatják. Nekik a vérükben van, kell egy vezető, akire felnézhetnek, aki gondolkodik helyettük. Aki kinyilatkoztat, akinek mindig igaza van, és aki odacsap, ha szükséges. Aki megtestesíti a NAGY OROSZ VILÁGBIRODALMAT.
    Már csak az a kérdés, hogy nekem melyik értelmezés tetszik. Melyik csatornán nézzem meg a hírt. Röhögjek vagy sírjak.