.
  • CSOCSO
    #100707
    Amugy hogy egy kicsit verjem a sajat mellemet ( ha mar a carbon fiberrol van szo)
    2017 ben megcsinaltam a legkiralyabbul kinezo carbon fiber vinyl-t. En voltam a vilagon az elso aki realisztikus szines es fenyes carbon fiber vinylt nyomtatott. Mondjuk a mai napig nincs senki aki csinalt volna hasonlot. 2017 kornyeken egy SOTT elemento 6 nevu carbon fiber volt az egyetlen nyomtatott CF a piacon. A tobbi mind vagy a gagyi matt texturazott CF volt vagy a faszan kinezu de ultra szar kinai fosadek 3D, 4D, 5D anyag volt. Kicsit felbaszta az agyam, hogy a SOTT anyag mennyire rohadtul tapad es tobbszor volt vele problemam. Hol nyomtatasi hiba volt. Hol a laminacio elengedett, de a nyomtatott anyag lent maradt. Egyszer mikor ujra kellett csinalnom az egyik motorhaztetot es a laminactio visszajott, lemostam a nyomtatatast alkohollal es akkor rajottem, hogy metal szurke anyagra van nyomtatva a cucc. Ettol nezett ki faszan. 3M nek van egy ilyen nyomtathato anyaga es arra megcsinaltam a sajat CF mintamat. Nem nezett ki szarul mikor lewrappoltam odabent a neon feny alatt az elso autonak a tetojet. Direkt sotetebbre csinaltam a dizajnt mint a SOTT anyag. De mikor kivittuk az autot a napra akkor kb leesett az allunk. Nagyon kiraly, kozel eredeti CF hatasa van az en CF foliamnak. Mivel sotetebbre csinaltam es a metal szurke anyagra nyomtattam igy valtozik az arnyalat attol fuggoen, hogy merre van a nap es merre allsz a lewrappolt dologhoz kepest. Eszbonto effekt volt amit meg sehol nem lattam elotte semmilyen oldalon vagy social median. Megcsinaltam szinesben is.













    En carbon anyagom esos idoben ( nappal sokkal de sokkal jobban nez ki)




    Sott anyag napon: