Radeon 9700
  • Borg
    #31
    Soha senki nem mondott olyant, hogy lenne kész tipus az NV30ból. Már csak azért sem, mert 0.13al kell készülnie a specifikáció szerint, és a TSMC erre egyszerűen nem képes november előtt.

    Tehát az NV30 egy mítosz, egészen év végéig, sőt, úgy ahogy az R300 is csak szeptemberben jön magyarországra, itthon az NV30ra is várhatunk legalább január-februárig...
    Addig viszont hivatalos infok szerint kijön a 9500as (=9700LE), valamint vannak mendemondák egy 0.13-as R300ról, ami magasabb frekvencián fut, ugyancsak év végére.
    Stommiazaz NV30 :)

    Én csak azon vagyok elkeseredve, hogy tesztek szerint még egy 2.2B-s P4 sem hajtja ki a 9700ast. Magyarán egy vagyon lenne igazán balanced rendszert épiteni magamnak (értsd: legalább 300e forint) és ha ennyi pénzem lenne, tuti nem számitógépre költeném.
    Szal hiába király az R300, személy szerint akkor fejlesztek legközelebb ha egyetlen játékot találok, ami nem futna el a gépemen semmilyen úton módon (szerintem ez lesz vagy 2 év még). Persze ha ráfizetés nélkül tudok feljeszteni 1-1 alkatrészt, az mindig jó, csak ritkán jön össze:)