XBOX vagy Playstation2?
  • Pixi
    #554
    Nekem kb másfél éve van Xbox-om! Nem bántam meg! Eddig a Ninja Gaiden volt a legjobb amivel játszottam de a Forza Motorsport, a Halo mindkét része na meg még rengeteg olyan játék okozott nem kis játékélményt ami csak Xbox-ra van! DE vannak olyan Ps2 exclusiv játékok is (God of War, Shadow of the Colossus, Metal Gear Solid, Gran Tourismo) amikre nagyon de nagyon kíváncsi vagyok! Nemsokára befogok szerezni egy Ps2-t is! ( Ha meg majd kilyön a Ps3 akkor meg eldöntöm hogy Xbox 360 vagy Ps3!) De majd ha meglessz a Ps2-őm akkor tudok majd véleményt nyílvánítani hogy meelyik a SZÁMOMRA leg szinpatikusabb és hogy melyikkel játszom majd a legtöbbet és melyik az a only on Ps 2vagy Xbox játék ami a legjobban tetszett! Addig meg senki se vitatkozzon hogy melyik a jobb CSAKIS AZ AKINEK VAN MINDKÉT KONZOLJA! Xboxosokhoz szólok: a Ps2 csapatnak is megvan a maga Halo-ja! A Ps2 kettősöknek pedig elszeretném mondani hogy nekünk is megvan a magunk Metal Gear Solid-unk és a God of War-unk is! Olyanokat meg nem mondjatok hogy "havertól kölcsönkértem a gépét és max egy hetet játszottam vele és az egy szar" ,mert csak az tud mérlegelni aki LEGALÁBB 1 vagy több évet játszott a gépével! (De a Ninja Gaidennél jobb játéknak NAGYONNAGYONNAGYON sokat kell mutatnia! :D