XBOX vagy Playstation2?
  • Alien!
    #474
    haverom vett X-et,mert németbe karácsonykor átszámítva 30-ért lehetett kapni(az meg ugye a hülyének is megéri)....

    Ugyhogy volt alkalmam tesztelni:

    HALO: Sokat hallottam,hogy milyen gamma,és valóban szenzációs! Kurvajó hangulat,király zene,jó körítés,csak én annyira nem voltam elájulva a grafikájától,mint ahogyan áradoztak róla,szép-szép,de én valami sokkal komolyabbra gonmdoltam(hiányzott,hogy nem annyira "folyik")...de ettől függetlenül nagyon jó gamma!!!

    SEGA GT 2002: Ez volt az a game amiből a "bekonzolosodott" Pc-sek a legtöbb képet linkelgettek,hogy namostaztán vége a GT3-nak..Képek alapján má' mindenki szebbnek látta,de má a videó sántított....Úgyhogy kiváncsi voltam...Egy biztos,hogy a SEGA nem nagyon palástolta,hogy minek is az utánzata,ezt egy kicsit pofátlannak érzem....Szóval a játék a GT3 után,valami iszonyat okádék képet fest...A kocsik,a háttér,a mozgás,az irányítás borzasztó...rögtön nyúltunk is a RESET felé....

    Colin3: Háááát erről nem sokat tudok nyilatkozni,szerintem megegyezik a Ps2-es verzióval....

    House Of The dead 3: Háát,ez a "kevésbé köt le sokáig" tipusú játék,annyira nem voltam oda érte,bár azé megcsillantotta az x grafikai tudását,de szar a játék,legalábbis nekem annyira nem jött be....

    Kiváncsian várom a PG Racinget illetve Rally Challenge-t,mert eddig nem vagyok elájulva,mondjuk ugy,hogy a Ps2 2-3 év technikai lemaradása,annyira nem is olyan szembeötlő...nem beszélve a játékokról....

    Persze aztán itt is volt egy kis GT3 bemutató(mégcsak nem is a Concept),a velejáró arcelhagyással egybekötve(főleg,hogy a haverom kocsib*zi),meg egy kis Burnout 2,hogy teljes legyen a vigadalom....


    És érdekes teccet neki...Sőt.....