M*str*l Szamtech szakuzlet
  • Lala
    #620
    Na, akkor egy kis fényt voszek a topicba.
    Anno vettem az említett üzletben egy LG CD-rom-ot. Nem tudtam, hogy nem szabad, mert állítólag rossz szériából való volt. Betettem a gépbe és láss csodát elsem indult. Futás vele vissza a szervízbe. Vártam vagy egy órát mert rengetegen voltak. Odamentem az egyik sráchoz. Elkezdte vizsgálgatni a CD-t. Mondom tedd rá egy gépre és próbáld ki. Megfogadta tanácsom, rá is dugta egy kábelra. Nem figyeltem pontossan, hogy mit csinál, de azt mondta, hogy jó a CD-rom. Na mondom muti. Hát a Hülyegyerek nem másik CD-romot nézett, az én CD-men levő káben másik fele be sem volt dugva sehova. Gondoltam magamban "Jajj". Szernecsére arra járt egy másik srác (szerintem a szervizvezető) és ránézett a kölökre. Mint utólag kiderült a "SZERVIZES" akkor volt első nap a Mistralban. A másik srác megnézte a CD-m és megkérdezte, hogy ugyanilyet szeretnék, vagy inkább más típust. Egyszerüen kicserélték, és elnézést kértek a kellemetlenségekért. Azóta is benézek néha a Mistralba. szinte az egész gépen ott vettem és nem volt negatív tapasztalatom. Most állok egy nagyobb gépfejlesztés előtt, de nem hiszem már hogy a Mistralt választom, mert elég magasak lettek az áraik.
    Apropó, tudna valaki ajánlani olcsó, megbízható, nagyválasztékkal rendelkező üzletet ahol érdemes sok pénzt otthogyni?