A legfrissebb verzió: 3.0.8 (Verzió info) |
\"\"/ | aao.hu | Freeze Fix | PB frissítés | SG.HU AA3 SteamGroup | AA3 Hungary SteamGroup





A 3.0.7-el nem tűntek el az eddig gyűjtött pontok, csak a trainingeket kell újra végigcsinálni!
  • Skynet85
    #60208
    -ghostolás nincs kizárva van ts... engem gns-ről akartak bannolni klános korszakomban mert klán társ anyit mondott, hogy camper in redhouse és már szált is nade bumm kör vége, és ezt még eltolta a hülye gyerek 5-ször, hogy begugolt a sarokba...

    -oylan mákos headshootjaim voltak anno, hogy már én sírtam a nevetéstől... aztán ban lett belőle nem izgat, noob szeró ez van...

    -reakcióidő meg érdekes kérdés ugyanis, a ping nagyon sok dolgot megkavar most hogy szar a netem(90-110-es ping) nem tok játszani, mert folyamatosan fekszek és tuti nem azért van mert mindenki csal, egyszerüen hamarabb ott vagyok neki a mappon mint nekem ő...

    Ez a csíter dolog érdekes kérdés a legjobb lene egy normális hack prevent cucc ami ha nem is akadályozza meg a hacket, de jegyzi aztán mehet a banán mert a free gamhez járó PB arra jó, hogy a legit gamert basztassa a updattel kb ennyi...