A legfrissebb verzió: 3.0.8 (Verzió info) |
\"\"/ | aao.hu | Freeze Fix | PB frissítés | SG.HU AA3 SteamGroup | AA3 Hungary SteamGroup





A 3.0.7-el nem tűntek el az eddig gyűjtött pontok, csak a trainingeket kell újra végigcsinálni!
  • La7low
    #59916
    "2 terminátor ment azt ölt lexarva hogy kiket ölnek meg és hogy buktatják le a másikat"

    Lehet hogy együtt voltunk egy csapatban, én élvezem mikor előre rohanok és leszedek pár ellenséget, sztem ez a csapatnak is jó. Persze, ez nem mindig sikerül és leszednek. Ezzel viszont hogy buktatom le a másikat??Ponthogy jó a csapatnak ha látja hogy meghalt ott valaki és tud következtetni, az ellenség helyzetére, nem? Mellesleg ha szólnak a csapattársaim hogy ne rohanjak előre, vagy van vmi terv akkor én benne vagyok...de senki nem szólt semmit..lehet hogy mégse voltunk egy csapatban. Na mindegy azért játssz magyar szerveren és szólj hogy ha van vmi kifogásod/ötleted! Gyengén lató tk-soknak meg adj pár tanácsot...mint ami elhangzott itt pár üzivel előbb. Nekem bejött a játék a magyar szerveren, sztem ma este is megyek.