A legfrissebb verzió: 3.0.8 (Verzió info) |
\"\"/ | aao.hu | Freeze Fix | PB frissítés | SG.HU AA3 SteamGroup | AA3 Hungary SteamGroup

A 3.0.7-el nem tűntek el az eddig gyűjtött pontok, csak a trainingeket kell újra végigcsinálni!
  • GregSB
    Na gyors vélemény a tegnap esti játékról:

Nagyon jó :D

Nekem a Bridges pálya tetszett a legjobban, ott már éles töltényekkel megy a buli. Nagyon állat, amikor elhúz melletted egy golyó, és a becsapódás hangok is királyak! Ráadásul össze vissza pattognak a föld/fal darabkák becsapódás után. Nagyon hangulatos. A gránátok is nagyon jóra sikerültek, és érdemes a training alapján már eldobás előtt egy kcisivel kibiztosítani, mert a gránátot az ellenség fel tudja venni, és vissza tudja dobni.

Még egy apró részlet, ami nagyon tetszett: a töltényhüvelyek. Nem csa jól ki vannak dolgozva, hanem a hangjuk is rohadt élethű. Minden felületen más hangot adnak. Asszem a pipeline pályán voltunk, bent egy üzemben, vaskorlátokon kell közlekedni. Na ott majdnem megsüketültem, amikor az egyik csapattársam mellettem tárazta be az M16(vagy M14?)ja gránátvetőjét, és az a bazinagy hüvely landolt a fémen :)