60290


A legfrissebb verzió: 3.0.8 (Verzió info) |
\"\"/ | aao.hu | Freeze Fix | PB frissítés | SG.HU AA3 SteamGroup | AA3 Hungary SteamGroup





A 3.0.7-el nem tűntek el az eddig gyűjtött pontok, csak a trainingeket kell újra végigcsinálni!
  • G. Joe
    #582
    honnan töltöd?
  • TneX
    #581
    Az szar ügy...
  • CSOCSO
    #580
    83% nál megált ez a szar de nem jön tovább:(
  • G. Joe
    #579
    valami olyat irt, hogy hitatalosam nem fogja támogatni, de egyébként igen!
  • I.C.ram
    #578
    nekem letoltotte es ott ovlastam az AA nevet de leeht hogy az csak egy coming soon felirat mellett volt :)) hamar letoltotte es hamar kattantam tehat fogalmam sincs mi volt az de a nevet tisztan lattam.
  • Lazarus
    #577
    Mindíg a fehér cölöpök között menj át
  • Ron Ragm
    #575
    most unzippelem, ha fenn lesz megszelídítem aztán lehet megyek...
  • GregSB
    #574
    Gyertek erre az IP re játszani! Külföldi tört server.(azért tört, mert nem szól be hogy még nem játszhatnál az adott pályán)

    ping 100-250 ping körüli, teljesen játszható.
  • Lazarus
    #573
    Mindenki írja be start > Run-ba ezt:
    "G:\Army Operations\System\ArmyOps.exe" 12.237.171.178?NÉV=JELSZÓ
  • Krinyo
    #572
    Hogy játszol neten?
  • Lazarus
    #570
    Kalival kéne még megpróbálni
  • GregSB
    #569
    Icram hol jött ki ASE hoz AA-s support?? Elvileg automatikusan le kéne töltenie, de nem teszi..
  • GregSB
    #568
    Ja, de hol?
  • TneX
    #567
    Jaja,jáccunk,már
  • Lazarus
    #566
    jáccunk már!
  • Ron Ragm
    #565
    Na úgylátom rajtam kívül mindenki leszette...most szedem és olyan 20-30 körülivel jön:)
  • GregSB
    #564
    Még fejlödni fog. Lesz belsö server browser is.

    Ráadásul most minden hivatalos server túl van terhelve, és laggos. Kicsit alábecsülték ennek a játéknak a popularitását.
  • GregSB
    #563
    Na gyors vélemény a tegnap esti játékról:

    Nagyon jó :D

    Nekem a Bridges pálya tetszett a legjobban, ott már éles töltényekkel megy a buli. Nagyon állat, amikor elhúz melletted egy golyó, és a becsapódás hangok is királyak! Ráadásul össze vissza pattognak a föld/fal darabkák becsapódás után. Nagyon hangulatos. A gránátok is nagyon jóra sikerültek, és érdemes a training alapján már eldobás előtt egy kcisivel kibiztosítani, mert a gránátot az ellenség fel tudja venni, és vissza tudja dobni.

    Még egy apró részlet, ami nagyon tetszett: a töltényhüvelyek. Nem csa jól ki vannak dolgozva, hanem a hangjuk is rohadt élethű. Minden felületen más hangot adnak. Asszem a pipeline pályán voltunk, bent egy üzemben, vaskorlátokon kell közlekedni. Na ott majdnem megsüketültem, amikor az egyik csapattársam mellettem tárazta be az M16(vagy M14?)ja gránátvetőjét, és az a bazinagy hüvely landolt a fémen :)
  • I.C.ram
    #562
    ilyen szar net rendszerrel nem josolok tul sok jovot ennek a gammanak
  • Lacc
    #561
    Héj nem indít valaki servert?
  • Lazarus
    #560
    mármint azt a trninget csak neten lehet teljesíteni
  • Lazarus
    #559
    Neten lehet vele jáccani... hát nekem nem sikerült :(
  • Krinyo
    #558
    Bazz hogy lehet ezzel neten jáccani?
    Azt irja még nemtartok azon a pályán.
    De singelben jáccanék a 2 küldetésen de nem indítja el hanem csak kilép a menübe.
  • TneX
    #557
    :D
  • Lazarus
    #556
    Baszok rá! :D
  • TneX
    #555
    Akkor kimoderálnak,bazz,de ha ezt akaod,folytasd:D
  • Lazarus
    #554
    Mert ha nem?
  • TneX
    #553
    Ez itt nem a gumiszoba,fogd vissza magad
  • Lazarus
    #552

    TÉGED FOG ÉRDEKELNI HA JÓL SZÁJBABASZLAK!

  • TneX
    #551
    Hát igen,kúltúrált hozzászólás from me,csak nektek:)
  • TneX
    #550

    TÉNYLEG?ÉS KI A KIBEBASZOTT FASZT ÉREKEL?:D

  • Lazarus
    #549

    JÁCCANI AKAROK EZZEL A KIBEBASZOTT SZARRAL!
  • I.C.ram
    #548
    ja jo volt :)) amikor en bent voltak nekem volt a legtobb pontom bibibee :))
  • Ron Ragm
    #547
    Ha sikerül felrakni ezt a sz***t akkor megyek én is:)
  • G. Joe
    #546
    Ha nem ma kellene leadni a fönököm nőjének a főiskolai számtech vizsgafeladatait, akkor többen lennétek :D
    MAjd utána
  • Maxxx
    #545
    yó kis game volt ;) ... csak lennénk 1re többen ;))
  • Maxxx
    #544
    meg ide: itt vagyunk már többen, és megdumáljuk hova mászunk ;)) -->>>

    IRC szerver: irc.extra.hu

    #aa.hu csati ;)
  • I.C.ram
    #543
    akkor nem csinalok szervert
  • Maxxx
    #542
    ide gyertek (még 2-3 hely van) 6os szerver ;) ->

    Gamespy nélkül: "C:\Program Files\Army Operations\System\ArmyOps.exe" 62.201.70.111:1716?Name=amitakarsz
  • I.C.ram
    #541
    igy kell csatlakozni...

    Connecting to a Server without GameSpy:
    • This is rather simple, too. From a DOS prompt, or the windows RUN prompt (click the windows start button, go to Run), issue this command:

    "C:\Program Files\Army Operations\System\ArmyOps.exe" 66.220.20.229:7777?Name=GiJane

    You may change the IP:PORT and the Name field to your liking. Remember, you might need to change the path to your copy of America's Army. Most people will only use this option to connect to private servers, it is, however, pretty much self-explanatory, too. If you can't figure out how to use this method, you probably shouldn't use it to connect to servers.