S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl
  • Kalash17
    #34490
    Köszi a tippet, így már sikerült! :) 4 képződményt kellett egy alomáliába beledobni.Mondjuk nem értem, mert eddig messzebbről próbáltam beledobni őket a Lidérckocsonyába, de mindegyik belement, és nem fogadta el...Most viszont szinte beleálltam, és így sikerült....Na most ha egy olyan beszippantós hogyishívjákba kell majd bedobnom valamit, akkor nem tudom mi lesz.

    Másik kérdés:

    Hogy tudok olyan fegyverekre tartozékokat rakni, amire alapból nem lehet?Azt tudom, hogy a Config/weapons mappában megvan az összes fegyver fájlja, és itt lehet buherálni a paramétereket, de amikor beállítottam, hogy pl az AKSU-ra rakhassak GP puskagránát vetőt, a játék indításkor kidobott...Aztán próbálkoztam modok telepítésével, amik direkt erre a célra készültek, de miután bemásoltam a játékkönyvtárba, szintén kidobott.Pedig biztos meg lehet oldani, ha több mod is készült róla, ráadásul azokat fényképekkel is szemléltették...esetleg valaki nem kísérletezett már ezzel, vagy nincs tippje, hogy mit kellene megbolygatni, hogy ne dobjon ki a játék?