• Gvik
    #1917
    Üdv mindenkinek!

    Megejtettem az #1902-es hozzászólásomban taglalt vásárlást. Maradtam az eredetileg választott modellnél (Cort C-5H), bár fehér helyett mattfekete színben. Nagyon szép, közel sem annyira sötét mint a képeken. A pickupok közül egyszerre csak az egyik választható, és szerencsére passzív állapotban is nagyon tetszik a hangja, nem csak aktívban. A mezúrája tényleg rövidebb az átlagnál, ez nekem jó, nagy kezűeknek hátrány lehet. Ami vicces, hogy gitár után átállva, automatikusan a 24 bund felett pengetek-oda áll be a kezem, ez van ott kb, ahol a gitáromon a hátsó hangszedő - szóval erre még figyelnem kell. A boltban nagyon könnyű volt rajta a játék, kisujjal lazán tartottam a B húrt is, aztán amikor hazahoztam, kiderült hogy azért, mert fél hanggal le volt hangolva. Standardban azért izzasztóbb, de annyira így sem vészes mint vártam (pedig nincsenek erős kezeim). Néha még zörög, de csak akkor ha nem fogom le elég erősen, majd belejövök. Hamarosan jövök a hülye amatőr kérdéseimmel majd megint szerintem :) Addig is pár kép(magában, meg a család többi tagjával):