Xbox
  • arty
    #4067
    nincs, XBMC-t tettem fel, sokkal többet tud és az xboxklub.hu -rol a telepitő is letölthető (150 mb) ... (telepitő imidzset kiirtam cd-rw lemezre, bootoltam rola, csináltam egy mentést, xbox reboot, ujrabeboot a CD-RW ről, ilyenkor megy az FTP server a boxon, rámentem a gépemről totalcommanderrel, lementettem minden könyvtárat, majd "uj hdd", leformázott mindent, majd XBMC telepités, cvégül további hasznos dolgok E: re telepitése a CD-ről és kész ...)

    Végre frissitette a gyári DASH-t is a telepitő, lett PAL60 kimenet állitási lehetőségem és az NTSC játékok így sokkal jobb képpel mennek a tévémen. Az XBMC pedig tényleg mindent tud, kulturáltabban épül fel, mint az EVOX... persze, ha nem kell vkinek medialejátszás, akkor ez végülis felesleges ... előtte azt hittem, nekem sem kell :D

    És mindehez a forumban pokoli sok segitséget kaptam, eleinte azt sem tudtam h chipelt a gép ... :) Bocs, h kicsit hosszan válaszoltam, csak annyira örülök :))) Tegnap már burnoutoztam is, évek óta vártam a pillanatot :D