Xbox
  • Lammer
    #242
    Szasztok!

    Ha minden igaz hamarosan(1-2hét) fogok venni Boxot(huhhh már nagyon váárom ;)
    Lenne pár kérdésem amit csak olyanok válaszoljanak meg lécci akik értik a dolgukat, tehát ne lémerezzetek, ne fikázzarok. Kösz.
    -Olvasom sok helyen hogy valami enigmah video selector köll a másik szabvány(NTSC) normális előcsalogatásához néhány játéknáL.
    A kérdés: Ez egy csip, vagy (boot-os software) vagy ... mi???
    -Melyik chip most a piacon a legjobb(ami mindentvivő megagiga csúcsszupi :), vagy elég a bios friss, vagy mind2???
    -Lehet-éééeee MOD-olt boxot venni már készen In hungaricum??? vagy go külföld(esetleg rendelés) Értem itt a proc húzott több vinyós gyönyörüségekre...
    - Mekkora vinyót lehet beletenni min és max???
    -Laptop(2.5) vinyó kell vagy jó a hagyományos???.
    -ha jó a hagyományos akkor érdemes slimet(pölö van maxtorban is ilyen)???

    kb ennyi.
    Kib*szott módon szimpi az xdoboz, haver eccer áthozta azóta azt akarok... :) azért kérdezek ilyen hülyeségeket, mert ő nem engedte kibontani és nem tudta(abszolút nem ért hozzá sajna, én is csak pchez konyítok dajna még...), hogy chippelt e vagy sem vay csak biosfriss-es? alap vinyós volt a gép és föltettem neki az evox-et meg pár játékot vinyóra, mediaplayert és néztünk divx filmet is rajt, ezért szerelmesedtem bele hehe :)

    bocs ha hosszú voltam.
    Várom "értelmes" válaszotokat.
    Köszönöm.
    Egy lamer.