5250
Xbox
  • vikings63
    #252
    Hy !

    Xboxhoz léteznek szoftverek?

  • Lammer
    #251
    AKKOR SEM BESZÉLSZ LE RÓLA!
  • Lammer
    #250
    Igen a másik haver áthozta kb ugyanezekkel.
    GT3- Na igen ezért fáj a szívem
    FF - imádom az anime-t meg a mangát, de ez nekem rőhejes...
    ha moncca egy vampire huntert vagy egy gunmot irnának át akkor lenne.
    Ps2??? frnakó kis gép csak tudod nincs kedvem megcsináltatni (a lustaságról nem is beszálek be dvd, ki dvd, be-ki...) fél évente a fejet...
    Sajnos nekem a kényelem a legfontosabb... mindent vinyórol ez a legszimpibb benne!!!! film, játék stb.

    ennyi.
  • Lammer
    #246
    3. sajnos van egy kát game amire panaszkodnak pl pgr2,nfsu
    most így hírtelen...
    Tényleg nincs Mo-n ilyen bóóót?
  • Lammer
    #245
    Apropó!
    a 2es pontban említett okosságra tucc egy átfogó guideot(nem baj, ha inglis), régebben találtam egy tök jó linket ps2höz a legelejétől a legujabb titanokig ahol volt egy halom sor hogy mit visz mit nem...
    Nekem a legjobb kell!
  • Lammer
    #244
    Ok köszi!!!
    az első pontra tucc esetleg linket???
    Igen én is így képzeltem el, be is fog kerülni az apps menübe
    Köszi
  • Lammer
    #242
    Szasztok!

    Ha minden igaz hamarosan(1-2hét) fogok venni Boxot(huhhh már nagyon váárom ;)
    Lenne pár kérdésem amit csak olyanok válaszoljanak meg lécci akik értik a dolgukat, tehát ne lémerezzetek, ne fikázzarok. Kösz.
    -Olvasom sok helyen hogy valami enigmah video selector köll a másik szabvány(NTSC) normális előcsalogatásához néhány játéknáL.
    A kérdés: Ez egy csip, vagy (boot-os software) vagy ... mi???
    -Melyik chip most a piacon a legjobb(ami mindentvivő megagiga csúcsszupi :), vagy elég a bios friss, vagy mind2???
    -Lehet-éééeee MOD-olt boxot venni már készen In hungaricum??? vagy go külföld(esetleg rendelés) Értem itt a proc húzott több vinyós gyönyörüségekre...
    - Mekkora vinyót lehet beletenni min és max???
    -Laptop(2.5) vinyó kell vagy jó a hagyományos???.
    -ha jó a hagyományos akkor érdemes slimet(pölö van maxtorban is ilyen)???

    kb ennyi.
    Kib*szott módon szimpi az xdoboz, haver eccer áthozta azóta azt akarok... :) azért kérdezek ilyen hülyeségeket, mert ő nem engedte kibontani és nem tudta(abszolút nem ért hozzá sajna, én is csak pchez konyítok dajna még...), hogy chippelt e vagy sem vay csak biosfriss-es? alap vinyós volt a gép és föltettem neki az evox-et meg pár játékot vinyóra, mediaplayert és néztünk divx filmet is rajt, ezért szerelmesedtem bele hehe :)

    bocs ha hosszú voltam.
    Várom "értelmes" válaszotokat.
    Köszönöm.
    Egy lamer.
  • FREAK
    #237
    ja de mégis jó, és csak 10 dollár

  • FREAK
    #236
    bár ahogy elnézem, ez pont fordítva műxik
  • FREAK
    #235
    Ez az, ha minden igaz

  • FREAK
    #234
    úgy tudom, van boxhoz USB-XBOX konverter, kint 19 dollár, itthon látott már ilyet valaki?
  • PLaci #233
    1.) Úgy tudom létezik ilyen, de nem hivatalos... (Linux)
    2.) Lásd feljebb... Az Xbox Joy-a ki tudja váltani az egeret.
    3.) Van benne hálókártya, össze lehet kötni őket UTP-n, vagy interneten játszhatsz az Xbox Live!-al...
  • PLaci #230
    Néró-val jó lesz... (Nekem műxött)
  • PLaci #228
    Keresek eredeti olcsó NFSU-t, nem baj ha használt
  • Brutal
    #226
    Hi all!
    Nem tudjátok hogy véletlenül hogy lehet Xbox-ot ISO-ba tenni,mert nekem a dvd meghajtóm a PS2 dvd-t simán olvassa,de az Xbox-ot nem!
    + még egy kérdés: milyen lemezre érdemes irni Xbox-ot?
    DVD-R-t olvassa vagy nem?
    Köszi előre is.
  • Molnar Gabor
    #225
    Xbox,PS2,DVD film 1500FT/db.Ha erdekel irj [email protected] ui:téma xbox ps2,vagy film.
  • Molnar Gabor
    #223
    Ja ugy mar nem én azt hittem hogy db-ja annyi!!!Bocsi.
  • Molnar Gabor
    #219
    Nem sok az egy picit:2500Ft en tokal vonoval veszem 1800Ft-ert.Tok nelkul 1500.
  • d.t.f!
    #212
    Dreamcast !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Dante.......
  • TheZsenyka
    #209
    Srácok, igaz az, hogy elég már flash-elni is az XBOX-ot és nem kell semmit beforrasztani? HELP! Várom az infókat.
  • WiZZaRD
    #208
    -r es -rw, ezt akartad mondani, nem?
  • marci03
    #207
    Hi!Én szerintem ez a dolog úgy van,hogy az xbox-od dvd meghajtója,csak az újraírható lemezt játssza le,mert vagy Panasonic,vagy Toshiba van benne.A legjobb megoldás a Samsung lenne.Nem kell elkeseredni,simán ki lehet cserélni a meghajtót,viszont,hogy pontosan milyet a Samsungon belül,azt nem tudom.Javaslom keresd fel célirányos oldalak(www.xbox365.hu)fórumjait és ott találsz megoldást,ha felteszed kérdésnek.Üdv!Küldöm a mailedre is!Üdv!
  • Omega
    #204
    Abszolut nem vagyok tájékozott warezoldal ügyben, ezért kéne. Előre is kössz.
  • Omega
    #203
    Engemet bármilyen cím érdekelne ahol Xbox ISO-k vannak. Lehetőleg KOTOR, Soul Calibur 2.
  • marci03
    #197
    Sziasztok Guruk!Xbox játékot szeretnék írni DVD-re,de van hozzá 1 sound patch,amit ki kéne cserélni,de nem tudom megnyitni az iso. fájlt total Commanderrel.Isobustert ajánlottak,de nem megy azzal se.Légyszi valaki segítsen,mert már megposhad az agyam.U.I:ppf fájl nincs mellékelve.Köszönettel:marci03
  • WiZZaRD
    #196
    nekem kifejezetten cd-ripek kellenenek, ilyet nem tud vki merre, hogyan?
  • Örm
    #193
    Tudsz olyan konkrét fizetős ftp-t ahol full DVD-k és nem csak RIP-ek vannak?
  • CORe
    #192
    Eleg sok fizetos warez-ftpn lattam mar, esetleg DC-n is korulnezhetsz a temaban, hatha van valami ilyesmi hub.
  • Örm
    #191
    Honnan lehet leszedni full DVD-s játékokat?
  • WiZZaRD
    #190
    amugy tud valaki olyan ms nevvel megjelolt hardwaret mondani, ami xar? mert en nem...
  • CS@
    #188
    Előre is elnézést amiért beleszólok úgy ,hogy én nem rendelkezem sem Box -al sem PS2-vel (az ősidőkben volt PS1em).
    Skynet : mivel a hozzászólásodból arra következtettem ,hogy ez az Xbox és PS2 kínálatra irányul ezért én feltétlenül megemlíteném a Morrowindet ami számomra a létező összes PS2es játéknál többet ér ,míg az MGSel 5percet nem játszanék(FF-t imádom).
    Tudtommal befutós lesz a Piates of the caribbean(SD2) Xre is(ami számomra megint csak nem akármi).
    Ezt csak azért írtam le mert ízlések és pofonok.
  • WiZZaRD
    #187
    hajlamos vagy elfeletkezni rola, hogy a ps2-nek rengeteg idobeni elonye volt a megjeleneset illetoen, tovabba, hogy x-re lesz fable, bc, es meg sorolhatnam mennyi mennyi sok jo cucc, a halo2 meg meg meg sem jelent:). De valoban van DOA3, es eleg sok multiplatform cucc amibol az x-esek sem maradnak ki, mgs2 is van ra ugyebar. Minosegre is nagyon eltalaltak a gamezok, pl. kung fu chaos 10-es nagyon:)))
  • Skynet
    #186
    zsocc: Xboxon 2 olyan játék van ami befutós és nem jelent meg másra,a HALO 2 és a Dead or alive 3...ennyi:))

    Metal geart nem üti le semmi GT-t nem üti le semmi,final f-t nem üti le semmi és még sorolhatnám miket nem üt le az xbox kínálata...
    A konzol minősége az eladásokon is látszódik (bocs,nem minősége,hanem a szar kínálata,minőségre okés) ps2-ből 50 millát eladtak szemben az xbox 10 millájával...
    Az xboxot eladásban minden új konzol megelőzte kivéve a megbukott dreamcastot...
    No ennyit az eltájolásról
  • WiZZaRD
    #184
    hat szerintem az ms konzolanak nincs semmi baja, jok ra a gamezok, minden stimmel vele...minimalis idot gondolkoztam, hogy melyiket vegyem, es az x mellett dontottem...nem bantam meg!
  • Aquli
    #182
    akkor mire hasznalod?
  • Skynet
    #180
    Egyenlőre Xboxot a 4 kifutó konzol közül csak a megbukott Dreamcast nem nyomta le,a sony hatalmas fölénnyel a nintendo meg kisebb fölénnyel de lenyomta a piacon nemis csoda..:)
    Lehet hogy xbox szebb...De a nagy játékgyártócégek és a világhírü programok a NIntendo és a Sony gépére jönnek ki..:)
    Mindenesetre gratulálok mindenkinek aki xboxvásárlással támogatta a microfostot...
  • aabyssx
    #178
    PC-hez képest lehet, hogy nem, de egy "másik" konzolhoz képest megeshet, hogy az ember észrevesz valamit.
  • WiZZaRD
    #177
    te mar csak tudod, te programozo geniusz, akitol meg snki semmit nem latott:-)
  • WiZZaRD
    #176
    hat ez erdekes, nekem egy grammot sem szaggat semmi...
  • versio
    #175
    mert egy szar azér, egy köcsög pc Xdobozba épitve