Tedd föl vicces (és egyéb) képeidet ide... Ha nem tetszik, ne gyere be, de ne nyafogj.
Hirtelen ijesztgetős alkotások és (nem jelölt) 18+-os képek büntetőpontokat eredményeznek!
Videó/kép beillesztés tesztelés, gyakorlás

- A trollkodást, szándékos vitakeltést, és az arra történt reakciókat büntetőpontokkal jutalmazzuk.
- A politika, és politikai jellegű képek, videók, akármi továbbra is tiltott az egész SG-n. Minden ilyesmi törölve lesz.
- Akinek ellenállhatatlan vágya van arra, hogy mégis megosszon másokkal hasonló dolgokat, ilyen témáról beszélgessen, keressen rá egy másik fórumot.

1080px-nél magasabb képet linkben tessék posztolni vagy verés lesz.



SG.hu Discord (2021.10.11)
  • Alien69
    #372380
    Azért, mert Te röhögsz, az valszeg a Te agyad negatív beállítottsága miatt van. Attól még lehet másnak is igaza, nem csak a Te agyad hülyeségének. Ha netalántán másutt nem kaphatták el, akkor Te mi a francért kötözködsz? Nem fiatalok, akik szombat este mennek bulizni Nápoly-ban, aztán meg mennek tüntetni, mert betiltották az esti nyitva tartást!
    Az adott esetben más eshetőség nem volt, és kész!
    Nálam más a helyzet, de vannak tapasztalataim. Volt, amikor konkrétan tudtam, mikor kaphattam el az adott vírustörzset. Volt, amikor nem. De, amikor konkrétan akaratom ellenére kerültem (anno) veszélyforrás közelébe, nem tehettem ellene semmit se. Ma már legalább nem röhögnek ki, ha maszkot húzok... (Ügyfelekhez járok ki)