Avagy dohányzásról általában
  • Tarajos Sül
    #3463
    "Nem érdekel az ára".. :)
    Akinek van pénze. :)
    Természetesen semmi közöm hozzá, hogy mennyit keresel, mire költöd, csak annyit, ha minden dohányosnak lenne rá pénze, akkor szerintem mindenki minőségit venne.. :)
    Ha iszunk a haverokkal, akkor persze, hogy én is multi, bond és társaikat szívom, egy este alatt(22:00- kb másnak 4-5 óra közötti időtartam) elszívok egy dobozzal, és van olyan másnap, amikor olyan gyomorégés kínoz, hogy tök mind1, mit iszok,eszek, úgysem lesz jobb, csak 1-2 nap múlva múlik el.(és úgy, hogy nem is hánytam)
    Tudom, káros a dohányzás, de nem vagyok "erős dohányos", ha megkívánom akkor, de ezen a héten nem több, mint 10 szál cigit szívtam el összesen.
    A lényeg, hogy kipróbálnám az estét ugyanúgy ivászattal, :D és cigizéssel, de /minőségi/ Djarum Cherry-vel.
    Csak kíváncsiságból, hogy ezek a "jobb" fajták mennyire kímélik az emberi szervezetet..
    Meg amugyis rég szívtam (kedden :D de az elött 1-2 éve) már Djarum-ot, de nagyon bejön az édeskés-szegfűszeges íz.
    Eddig még csak a cherryt kóstoltam, és keveset a vanilliásból is, a Black az milyen? :)