Icewind Dale 2
  • Viking
    #32
    Nekem itt pusztan azzal van bajom, hogy pl anno IWD-s csapatomban volt egy tolvaj kiscsaj, akinek 18-as karizmaja volt mar ugy volt kialakitva az egesz kari (kep, hattertortenet, stb) hogy egy szep kerek, normalis karit alkotott, na, nemtom hogy irjam le... De ez itt emiatt a ***** pontosztogatos rendszer miatt nem lesz lehetseges, legalabbis szerintem nem, mert meg leosztani se tudom nekem a 18-as karizmat, de meg 16-os se ugy, hogy ne tegye tonkre a karim harci es egyeb kepessegeit totalisan... Pedig ugyan hogy lehet taposabb karikat csinalni: ha alapbol kidobjak statjaikat, igy max 18 lehet, vagy ha utana adnak hozza 4 szintenkent egyet? Szerintem kicsit normalisabb a kidobalos, mert a masodik modszernel olyan karik is lesznek, akik pl 12-es szinten 23-as erovel rohangalnak (marha fel-ork az illeto)... Namost ez Wulfgar eseteben is mar elegge durva volt, az o kis 19-es erejevel, ahogy szetvert egy kocsmat pillanatok alatt, de egy ilyen karinal? Egy ilyen mar egy levegovel elfujja a kocsmakat, vagy mi?
    Meg mondjuk szerintem ez a D&D 3e fele multiklasszolas is valami ki****ott szar, de ez asszem igencsak maganvelemeny, fel nem foghatom, masnak mi a fene tetszik benne?