78
Icewind Dale 2
  • djcom
    #78
    Nem jött [email protected] küldted?
    Küld el mégegyszer.Lehet,megint szaraxik a freemail
  • djcom
    #76
    Akinek kell,mail nekem.
  • djcom
    #59
    ÚÄÄÄÄ In Their 15th Year Of Glory, FairLight Released ÄÄÄÄ¿
    ÚÚÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ¿
    ÚÙ Icewind Dale II (C) INTERPLAY PRODUCTIONS ÚÙ
    ÀÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÙÙ
    : Supplied by: FAIRLIGHT : : Release Date: 8/27/2002 :
    ³ Cracked by: N/A ³ ³ Game Type: RPG ³
    ³ Packaged by: FAIRLIGHT ³ ³ Image Format: BIN/CUE ³
    ÃÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ-----ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ´ ÃÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ´
    ³ CDS: 2 ³ ³ Protection: None ³
    ³ CD1 archives: 55 x 15 MB ³ ³ CD1: flt-iwd1.001 -> .055 ³
    ³ CD2 archives: 54 x 15 MB ³ ³ CD2: flt-iwd2.001 -> .054 ³
    ³ ³ ³ ³
    ³ ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÙ ÀÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ ³
    ³ System Requirements: Wizards Puter ³
    ÀÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÙ

    Game information :
    ==================
    A grave new threat has arisen in the North, a threat that seeks to seal off the
    Ten-Towns from the rest of Faerun in a bitter power struggle. A vicious horde of
    goblins, orcs, and bugbears has gathered beneath the mysterious banner of the
    Chimera and are marching on the port town of Targos. Fearing that they will be
    overrun, Targos has sent out a call for all able-bodied adventurers, soldiers,
    and mercenaries to sail north to stand with the town's defenders against the
    encroaching horde... and you and your companions have answered the call.

    New Classes:

    The Barbarian - Play as one of the merciless warriors of the north, calling upon
    your greater strength, speed, and rage to carve a path through your enemies.

    The Monk - If unarmed combat is your style call upon the Monk's weapons:
    contemplation, action, and a swift one-two bone-crunching throat strike.

    The Sorcerer - If you prefer to hurl spells at your opponents without clutching
    a spell book, play as a sorcerer and draw upon the raw power within yourself to
    strike down your opponents.

    Kit Classes - Icewind Dale II features expanded character creation options,
    including several new kit classes, such as the Cavalier and Kensai from Baldur's
    Gate II: Shadows of Amn, and many new kits like the Dreadmaster of Bane and the
    Mercenary.

    Game Time:
    ==========

    Decipher This Quote to English from a mystery language:
    "O Moj Boze! Mam siekiere w glowie!"


    Installation Information :
    ==========================

    Just extract the archives and burn the .cue file with your favorite CD-Recording
    software. Install and Enjoy!

    /Team FairLight

    ÄÄÄÄÄ-ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ-
    Greetings to our friends in groups such as:
    --------------------------------------------
    CLASS, BACKLASH, KALISTO, ECHELON, BMI & TITAN
    ÚÚÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ¿
    ÚÙ +-+ QUALITY, TRADITION AND PRIDE +-+ ÚÙ
    ÀÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÙ
    _____ ::::: :::::: :::::::::: :::::::::: ::::::::
    ___\__ ___ _ __ __ :::::.:.... ::::::.....::::::.....:::::: ::::::
    __ / __(__/__)(_/___) ::::: :::::: ::::::.... ::::::.... :::::: ::::::..
    Icewind_Dale_II-FLT Passed At 08-28-2002/17:44 CET

  • M.A.D.
    #57
    Neked nem bonyolult. :)))
    Na....igen...ha szubjektíven nézzük a dolgokat, akkor....na mind1.
    Csak azt nem értem, hogy ha már 2-3 hete aranylemez, miért nem látom az isonews-on? :))
  • PetruZ
    #55
    Izé, ez kimaradt: a Diablo2 is elnyerte az év szerepjátéka díjat. A kettőt tessék összeadni, nem lesz bonyolult matematikai művelet. :)
  • PetruZ
    #54
    Nem, nem ezt akartam hallani. ;) A Torment-nek is megvannak a hibái (akadnak benne unalmas hentrészek, amelyeket le lehetett volna cserélni vmi másra) és az IWD-ben is lehet rpg-re emlékeztető jegyeket találni. Engem az bosszant, hogy a BG/IWD váltotta meg a világot _igazi_ rpg-ként (amit én mevetségesnek tartok) és sokan úgy lépnek át a papíralapú rpg-k világába, hogy ők most BG/IWD-t fognak játszani _és_ hogy az már igazi szerepjáték. Ami szvsz nem igaz. Stimt?

    Cikket tudok mutatni: pl. a GURU-ban anno, az IWD sikerszériája alatt volt egy leírás (asszem' Lily-től), na azt tessék elolvasni. Meg az IWD az év szerepjátéka díjat is megkapta... :P
    Ja, és az NWN-nél is hasonló (ellen)érzéseim támadtak, mikor a GURU, vagy a PC-GAMES ömlengő és örvendező leírásait elolvastam... :)
  • M.A.D.
    #52
    a többféleképpen való megoldás a hentelés? ehh
  • M.A.D.
    #51
    http://www.supergamez.hu/printer.php?cid=21458
  • M.A.D.
    #50
    Na, szóval. Nem csak a fórumba kéne irogatni.Ezt a supergamez! oldalán találtam.Az elsőszámú célunk természetesen az volt, hogy ismét egy nagyszerű játékot készítsünk - csak ezúttal pár teljesen új ötlet alkalmazásával, olyan ötletekével, amit ezzel a motorral még soha, senki nem próbált megvalósítani. Ez azt hiszem, sikerült is. Mondok egy példát: az Icewind Dale 2-ben lesznek olyan szituációk, amit többféleképpen oldhatsz majd meg, nem csak a szokásos "agyonütök mindenkit" módszerrel. Ha van időd és kedved gondolkodni, akkor így, minimális harccal is előrejuthatsz, de ha túl idegesítőnek találod a problémát, még mindig ott van a kardod, hogy lemészárolj mindenkit...
  • PetruZ
    #47
    És ezt fordítva is meg tudod csinálni? (Mármint az IWD-ket, Diablo-kat nem hentelve végigvinni.) Na ugye...
  • TneX
    #44
    Ez most vicc akart lenni?Nagyon gyengére sikeredett
  • PetruZ
    #42
    Érdekes, én mást olvastam... Vmi egyszemélyes gerillahadsereget kell majd alakítani a Tízvárosra támadó ork-goblin-óriás horda ellen. Random tárgyak, random quest-ek, ... mi ez, ha nem Diablo?
  • I.C.ram
    #40
    Hehe akkor már mehetsz is a suliba. :P
  • M.A.D.
    #37
    ehhhh...hát ez pont nem igaz....NON LINEAR cselekmény lesz, és nem kell MINDENÁRON harcolni.. Én sem szerettem az iwd1-et...pont emiatt.
  • PetruZ
    #36
    Ha ismernéd a 3E-t, nem írnál ilyeneket. A 3E-ben a 23-mas erő már közel sem félisteni, a stat-ok sávjai ugyancsak jócskán megnyúltak. A 23-mas erejű barbár nem fogja szétverni a kocsmát, ebben megnyugodhatsz (bár persze az emberek többségénél sokkal erősebb). A pontosztogatós szintéma meg _nem_ a 3E sajátossága, ne a rendszert szidd, hanem a fejlesztőket, mert ők ezt rakták első helyre. A 3E-ben nincs kikötve, hogy hogyan dobsz, vagy osztogatsz (az összes régi, 2E-ből ismert dobálgatós metódus megvan és használható a 3E-ben).
    A multiclassolás meg messze a legjobb és legegyszerűbb, szvsz nagyon jól sikerült, nem tudom, mi a bajod vele.

    Egyébként én _nem_ várom az IWD2-őt. Az első szörnyűség volt és ahogy olvasgattam, ez is az lesz. Semmi érdekes sztori, semmi változatosság, csak "nyomujjá' oszt üss szét mindenkit!"... A la NWN... :)
  • M.A.D.
    #35
    Hmmmm.............ha így haladunk, akkor szombaton már lehet daemonnal bemountolni. :)))
  • Darkon
    #33
    Tud valaki címet ahonnan a 3.editiont letölthetném(lehetőleg magyar de angol is jó)
  • Viking
    #32
    Nekem itt pusztan azzal van bajom, hogy pl anno IWD-s csapatomban volt egy tolvaj kiscsaj, akinek 18-as karizmaja volt mar ugy volt kialakitva az egesz kari (kep, hattertortenet, stb) hogy egy szep kerek, normalis karit alkotott, na, nemtom hogy irjam le... De ez itt emiatt a ***** pontosztogatos rendszer miatt nem lesz lehetseges, legalabbis szerintem nem, mert meg leosztani se tudom nekem a 18-as karizmat, de meg 16-os se ugy, hogy ne tegye tonkre a karim harci es egyeb kepessegeit totalisan... Pedig ugyan hogy lehet taposabb karikat csinalni: ha alapbol kidobjak statjaikat, igy max 18 lehet, vagy ha utana adnak hozza 4 szintenkent egyet? Szerintem kicsit normalisabb a kidobalos, mert a masodik modszernel olyan karik is lesznek, akik pl 12-es szinten 23-as erovel rohangalnak (marha fel-ork az illeto)... Namost ez Wulfgar eseteben is mar elegge durva volt, az o kis 19-es erejevel, ahogy szetvert egy kocsmat pillanatok alatt, de egy ilyen karinal? Egy ilyen mar egy levegovel elfujja a kocsmakat, vagy mi?
    Meg mondjuk szerintem ez a D&D 3e fele multiklasszolas is valami ki****ott szar, de ez asszem igencsak maganvelemeny, fel nem foghatom, masnak mi a fene tetszik benne?
  • TneX
    #30
    Hmmm az jó lesz,ha igy fog kinézni a kezelőfelület,szerintem sokkal egyszerűbb mint eddig volt...
  • Darkon
    #29
    Én azt nem értem hogy a Planescape Tormentből miért nem vettek át dolgokat pl. a varázslatok a BG és IWD hez hasonlítva sokkal szebbek.
  • Petyus_
    #28
    Sziasztok!

    Én is várom már a játékot, remélem megmarad az első rész hangulata... sajna a hent is megmarad az biztos. :D Nem tudom, azért ezt az Infinity engine-t nem kellene a végtelenségig erőltetni! Azért kiváncsi vagyok, hogy néz ki a legújabb formájában, és az új szabályokkal! :)

    Én jobban örültem volna ha licenszelik az Aurora engine-t, és csinálnak hozzá szééééép modelleket, textúrákat. :) Mondjuk ez lehetetlen lett volna, sajna ott nincs party, és az suxx. :(

    Na, lényeg, remélem jó lesz a játék! :D
  • Viking
    #26
    Es ahogy elnezem raadasul el kell osztanod a pontokat es nem kockazol! NE TEGYEK EZT VELEM!!! MI A ****ERT KELL EZT A SZART BELERAKNI MIND AZ NWN-BE MIND AZ IWD2-BE? A ***** ANYJAT ANNAK A ****NAK AKI EZT KITALALTA! D&D 3e-tol is ****om televan de ettol vegkepp!
  • Darkon
    #25
    Argggh! Most olvastam el! 3rd Editon nem 2!!??? Ne már! Most kezdjem el az új szabályokat bújni meg egyébként is 10 év 2E után hogy fogok én erre átállni. Pozitív ac stb pfuujj már most viszolygok tőle:)
  • Darkon
    #24
    Végre visszajönnek a régi jó IWD-s portrék.
  • Darkon
    #23
    Kissé szinesítem ezt a forgalmas:) fórumot!

  • Darkon
    #22
    Mikor jön már................................->ennyi ideje várok rá(több mint sok)
  • Jacky
    #19
    Mar hogyne erdekelni! Peldaul engem :)
    De az isonews-on meg tenyleg semmi.
  • TneX
    #16
    Hehe,nekem megvan mind a BG1 kieg. lemezén kívül,de csak a BG2-t nyomtam végig:))))
  • Aquli
    #15
    Remelem jo lesz, en is varom, de nekem csak a bg2 van meg ilyen gamek kozul, de azt ki is nyomtam vegig.
  • Viking
    #14
    Vagyis ez nemet jelent?
  • TneX
    #13
    Hehe...állídzsmálemagad vazz:)))
  • Viking
    #12
    Hat csapd le tesodat... Te vagy a nagyobb meg az erosebb is vagymiaf***... Vagy megse?
  • TneX
    #11
    Na jó lehet 1 kicsit elhamarkodtan szóltam,mert mivel a gépemen játszhatatlan,a jobb gép meg mihelyst szabad,egyből elfoglalja tesóm,igy nemtok NWn-ezni:)))Ezzel már remélhetőleg azért fogok tudni játszani:))))
  • Viking
    #10
    Nem biztos... En sokszor szivesebb iranyitok egy csapatot, amit teljes egeszeben EN iranyitok, nem holmi kiszamithatatlan humanoid kreaturak!
  • Evil
    #9
    nono azert az icewind 1 is nagyon ott volt.Bar vegig nem jatszottam ,mert a baldur's 1-2 kicsit eloterbe kerult.Bar hozzateszem a nwn meg nem jatszottam.De hamasosan kapom a lemezeket es belevagok utanna velemenyt alkotok.
  • TneX
    #8
    Hát de most már minek adják ki?Itt a NWN mindenki azt fogja nyomja ehejett szerintem:)))
  • Dikkma
    #7
    én is várom. amúgy nem tom miért, de nagy név így kell a polcomra.
  • hun-ter
    #5
    heh 3 ember várja össz-vissz ezt a gamet? ejnye!
  • realtewe
    #3
    Ja. Nagy bimm-bumm, meg csitt-csatt.
  • KH
    #2
    szóval egyre közeledik, letölthető egy trailer is cirka 15 mega