Élet a Wizardry 8 után ...
  • Apache00
    #1083
    A király körüli árulásra gondolsz? Az egyik angol leirásban olvastam rola, hogy a kocsmában az egyik csávesznál van egy kulcs a lakásához, amit akkor ad oda, ha leitatom sörrel. Na most kénytelen voltam erövel elveni töle, mert sztem vmi bug folytán rá sem hederitett a sörre, a kulcsot meg b*szta odaadni. Aztán azért kiváncsiságbol elmentem a lakásába, ahol találtam egy levelet, amiben az van hogy Miguellel a kováccsal vmit szervezkednek, és az örség egy része is benne van. De innentöl kezdve többet nem igen tudtam meg, és nem tudom mit kell csinálni. Amugy még volt egy láda is a szobájában, de azt sehogy sem tudtam kinyitni, pedig találtam a szobájában egy másik kulcsot is, de nem nyitotta. Mindenesetre, ha tudsz akkor segits már lécci, hogy kinél kell most nyomozni a továbbiakban, ha meg akarom ezt is oldani. Bár van egy sejtésem hogy azt a ládát vhogyan ki kéne nyitni,de nem olyan erös a zárnyitás képzettségem. Az a baj hogy nem nagyon van idöm játszani mostanában, ugyhogy örülök ha egy héten 1-2-szer le tudok ülni játszani, ezért olyankor már nem szivesen bolyongok és akadok el, most már minnél hamarabb végigszeretném vinni, ha már a finishben vagyok. Csak az zavar hogy igy a végére egyre jobban lineárisabb a játékmenete és mindig csak egy megoldás van mindenre,hogy továbbjusson az ember. Tehát pl, ha korábban az ember nem markolt fel vmit, vagy nem talált meg vmit, ami most kéne a továbbjutáshoz, akkor lehet keresgélni mindenhol, hogy hol a francban lehet, mert anélkül nem juthat tovább.