Szerintetek nem időpocsékolás pc/ps2/dreamcast játékokkal órákat játszani?
  • Magnificat
    #79
    Jó kérdés. Én elég sokat játszom, na jó, inkább sokat ülök a gép előtt, mert Maya-zok. Szóval kikapcsolódásra nagyon jó. Szeretek játszani. A Postal 2 is király. Szerintem nagyrészt csak neveltetés és baráti kör kérdése, hogy hogy hat nálad egy-egy játék. Ha a haverjaid szeretnek kukákat égetni meg téglával dobálózni, várhatóan a Postal csak ötleteket ad. De rám szerintem semmilyen rossz hatással nem volt, se pedig a baráti körömre. Nem is ismerek olyan, aki bármilyen játék miatt megváltozott volna egy kicsit is. Logikai feladatok játékokban pedig megmozgatják egy kicsit az agyat. Néha az is kell, mert nem szeretek keresztrejtvényt fejteni. Ja és gyakorlatilag játékokból és a Cartoon Networkről ( , 19 vagyok...) tanultam meg angolul... Oké, kicsit részletesebben ismerem az angol káromkodásokat, és építőipari szakszavakat is elsajátítottam, de akkor sem rossz dolog. Szerintem minden dologgal (játék, zene, filmek...) hasonlóan van az ember. Tanulnu kell mindenből. És addiktív? IGEN! Ez van. Elértem szerencsére azt az időt, amikor ha haver hív, akkor első szóra megyek, vagy ha rokon hív, akkor is, de egyébként gép előtt ülök. TV helyett. Ekkor általában zenehallgatás megy+Maya. Csak hogy tanuljak valamit...