Érdekes, vicces illetve ciki történeteket várunk bátran!!
  • CSOCSO
    #82
    LOL...masik topigbo.. de uber rox:)


    2004. sze. 8., szerda, 16.28.41 CEST beküldte: [mg]
    Ez nem vicc! Velem is történt ilyen pedig színjózan voltam.
    Kínos emlék, de elmesélem:
    Még kezdõ dolgozó voltam, tele lelkesedéssel. Gyalogosan intéztem az intézedndõ dolgokat majd siettem vissza az irodába. Egy széles, 2 szer 4 sávos, forgalmas útnál toporogtam a zebránál vadi új zakómban, és kezemben bõrtáskával, összecsukott esernyõvel (esernyõt pedig sosem hordok), mikor látom hogy jön a villamos fergeteges tempóban, ha megvárom a zöldet tuti lemaradok róla, a járda sziget velem szemben volt , de a megállóig kb 150métert kellett volna még menni. Jött pár autó, utána semmi, a villamos még távol de gyorsan jött. Elkezdtem futni átlósan átvágva a sávokon, a megálló felé nyargaltomban azért hátra figyelve nehogy közel legyen a villamos, elsõ sáv:-oké, második sáv:-oké, kicsit megbotlottam a kamionvájatokon, futok futok, villamos mégközelebb de még bõven oké, harmadik sáv:-oké, sprintelek mint állat egyszercsak BIIMMMMMMMbazé felkenõdtem egy kocsira! Elsõ pillanatban azt se tudtam mi történt, hát eszmélek a kocsik amik az elõbb elmentek a zebránál kb. 50 méter múlva megálltak a pirosnál várakozó kocsisor végén, én meg telibe kaptam az egyiket hátulról maximális sprintelés közben.
    Az ütközés erejérõl csak annyit, hogy a táskát és esernyõt tartó kezemen cafatokban állt a bõr, az esernyõ atomjaira hullott, a zakóm ujja és a gatyám is kiszakadt, majdnem lefejeltem a csomagtartót, és mindezeken felül a kocsi hátulja behorpadt egy kicsit és leesett egy jelvény róla. Be voltam rezelve, de az autót vezetõ hölgy is sokkot kapott, így nem jött szóba a kocsi hátulja szerencsére, pedig totál én voltam a hibás. Mondtam hogy minden "oké", így aztán a következõ zöldnél már iszkolva tünt el a kocsijával.
    Én persze lemaradtam a villamosról, és ráadásul elkezdett patakokban folyni a vér a kezembõl. :-O