Érdekes, vicces illetve ciki történeteket várunk bátran!!
  • Róka
    #66
    A MIKULÁS LEVELE.
    Az idén nem látogatlak meg benneteket, nem mászom be a kéményen keresztül, nem bujkálok, hogy nehogy észrevegyetek, amikor a mocskos és büdös csizmátokba belerejtem azokat a finom és drága csokikat. Nem kérdezem meg, hogy jók voltatok-e, meg hogy mi a kedvenc versetek (kis köcsögök nem is tudjátok, hogy mi az a vers), nem próbálok a hitelesség kedvéért olyan sztorikkal előhozakodni, amiket harapófogóval szedtem ki a szüleitekből, nem, nem és nem. Öreg vagyok már bohócnak. Ne hebegjetek, haboghatok, hogy kikeféltétek a csizmátokat, meg hogy milyen k...ra váratok,meg hogy egyáltalán nem direkt löktétek le azt az idős nénit a troliról. Nem érdekel az egész, tetű kis mászóka-rongálók, tele van a hócipőm azzal,hogy egy évig rám se csörögtök, ma , december 6.-án pedig mind ott követelőztök a cipős szekrénynél.Hát menjetek a fenébe! Mindegyik kérjen az anyjától egy százast és vegyen magának csokit a sarki éjjel-nappaliban. Egyébként a minap valaki azt mondta nekem, hogy 2003-ban nem divat a piros és igazság szerint egyáltalán nem szexis a szakáll és a nagy has. Hát jó, legyen! Elmentem egy fittnes klubba és a kezdeti problémák után ( beszorult a bojtos csizmám a szobabiciklibe és ráborultam a futógépre ) leadtam pár kilót, egész jó lett a közérzetem, leszámítva azt, hogy kiújult a müzli-allergiám. Elmentem pár új cuccot venni és a régi piros szettet elégettem. Szóval most frissen vagyok borotválva, szürke öltöny, fehér ing és nyakkendő van rajtam, autóval járok, eladtam a rénszarvas szánt. Rám se ismernétek, pedig én vagyok a Mikulás.